Kısadan Hisse Kısa Film Günleri

Tarihler: 26 Ocak 2009 Pazartesi ~ 30 Ocak 2009 Cuma son başvuru 30 Ocak 2009

Yer: Bahçelievler Belediyesi

Nereden Alınır: www.kisadanhisse.com

Adres: Bahçelievler Belediyesi Yeni Bina, Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü Barbaros Caddesi No: 9 - Şirinevler Bahçelievler Bahçelievler İstanbul

Telefon: 0212 484 38 21

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 26, 2009 ~ Oca 30, 2009
BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ “3. Kısadan Hisse” KISA FİLM GÜNLERİ
Bahçelievler Belediyesi’nin bu yıl üçüncü kez düzenleyecek olduğu “Kısadan Hisse” KISA FİLM GÜNLERİ 20- 21- 22 Şubat 2009 Tarihlerinde Bahçelievler Belediyesi – Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. 3. Kısadan Hisse KISA FİLM GÜNLERİ’ne ulusal bünyede tüm profesyonel ve amatörler; kurmaca, canlandırma, deneysel, belgesel ve animasyon türlerinde üretilmiş filmleri ile katılabilecekler.

"3.Kısadan Hisse” KISA FİLM GÜNLERİ’nin amacı, Türk Sineması’na destek sağlamak, yaratıcı isimlerin ülkemiz sinema sektörüne tanıtılması ve özellikle gençlerin sanatsal duyarlılıklarının geliştirilmesine katkıda bulunabilmek ve kabul edilen tüm filmlerin sergilenmesidir. Bu sayede konuk, izleyici, eser sahipleri arasında etkileşimin sağlandığı bir platform oluşturulması ile kısa filmin gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkıda bulunulması hedeflenmektedir. Ayrıca dinamik genç sinemacı gruplarının oluşması ve filmler üretmesi de özendirilecek. “3.Kısadan Hisse” KISA FİLM GÜNLERİ’nde izleyiciye zengin bir içerik sunulacaktır.

Katılacak filmin daha önceden bir festivale katılmış olması yada herhangi bir festivalde ödül kazanmış olması Kısa Film Günleri’ne katılmasına engel teşkil etmiyor.
KISA FİLM GÜNLERİ’ne son başvuru 30 Ocak 2009. Kabul edilen filmler ise 9 Şubat 2009’da katılımcılara bildirilecek. “3.Kısadan Hisse” KISA FİLM GÜNLERİ’ ne kabul edilen tüm filmlerin gösterimi yapılacak ve eser sahiplerine katılım belgesi verilecektir.
“3.Kısadan Hisse” KISA FİLM GÜNLERİ kapsamındaki panel, söyleşi, workshop, özel gösterim ve kokteyl gibi etkinliklerle amatör ve profesyonel katılımcılar arasında iletişim sağlanacaktır. Ayrıca amatör sinemacıları ve sinema topluluklarını bir araya getirerek fikirlerini paylaşabileceği bir buluşma hedeflenmektedir.
Başvuru ve tüm bilgilere www.kisadanhisse.com adresinden ulaşmak mümkündür.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT