Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /var/www/web2k17/public_html/stuff/gezi/inc/ts-detail.php on line 149

Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /var/www/web2k17/public_html/stuff/gezi/inc/ts-detail.php on line 150
6 * Nautica İle Hint Okyanusu & Egzotikler Gidiş-Dönüş: Türk Havayolları İle - İstanbul Gezi Rehberi istanbul.net.tr İstanbul Şehir Rehberi
6 * Nautica İle Hint Okyanusu & Egzotikler

6 * Nautica İle Hint Okyanusu & Egzotikler

Vize: Vize Zorunlu

Gezilecek Yerler: Maldivler - Male - Colombo - Phuket - Penang, Malezya - Kuala Lumpur - Singapur

Tur Tarihleri:

Ulaşım: Gidiş-Dönüş: Türk Havayolları İle

Kalkış Noktaları: İstanbul - Maldivler - Singapur - İstanbul -

Paylaş:

istanbul.net.tr Oca 10, 2018 ~ Oca 21, 2018

Tur Programı

1. Gün

İstanbul - Maldivler

Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 01.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayollarının TK 732 no’lu seferi ile saat 04.30’da Maldivlerin başkenti olan Male’ye hareket. Yerel saat ile 14.25’de Male’ye varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile gemimizin demirli olduğu limana  transfer. 6* Nautica Gemisi’ne giriş işlemlerinden sonra kamaraların dağılımı ve serbest zaman. Gemimiz bu gece limanda demirli kalacaktır.

2. Gün

Male

Limandan Hareket : 18.00

3. Gün

Denizde

Laccadive Denizinden Seyir Halinde Geçiş.

4. Gün

Kolombo - Sri Lanka

Limana Varış : 05.00 Limandan Hareket : 16.00

5. Gün

Denizde

Bengal Körfezinden Seyir Halinde Geçiş.

6. Gün

Denizde

Andaman Denizinden Seyir Halinde Geçiş.

7. Gün

Phuket

Limana Varış : 00.01 Limandan Hareket : 19.00

8. Gün

Penang

Limana Varış : 09.00 Limandan Hareket : 18.00

9. Gün

Kuala Lumpur - Port Klang

Limana Varış : 08.00 Limandan Hareket : 17.00

10. Gün

Singapur

Limana Varış : 09.00 / Geceleme

11. Gün

Singapur

Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve havalimanına transfer olmadan önce arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Singapur şehir turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında, Orchard Caddesi, Çin Mahallesi, Merlion Anıtı, Sri Mariamman Hindu Tapınağı, tarihi Raffles Otel, Parlamento Binası, Sir Raffles’ın heykeli, Doğu Sahili, Çin Mahallesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası havalimanına transfer.

12. Gün

Singapur - İstanbul

Check-in ve Pasaport kontrolleri sonrası Türk Havayollarının, TK 055 no’lu seferi ile saat 00.05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 06.25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

- Ekonomi Sınıfı Uçuşlar

- Belirtilen Gemide Konaklama

- Transferler

- Bahşişler

- İçecekler

- İkramlar

- Liman ve Havaalanı Vergileri

- Seyahat Sağlık Sigortası

- Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

+ Kişisel Harcamalar

+ Ekstra Turlar

+ Yurtdışı Çıkış Harcı

+ Vize Ücreti

*Programda belirtilen saatler Oceania Cruise ve Türk Hava Yolları şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acente sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acente programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. 
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.  
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar. 
*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler. 
*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlar dahil).
*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır. 
*Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.  
*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır. 
*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acente sorumlu olmayacaktır. 
*Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.
*Vize alımları için en az 15 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.
Yurtiçi Oteler İstanbul Otelleri Antalya Otelleri Bodrum Otelleri Ultra Herşey Dahil Oteller Herşey Dahil Oteller Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT