Alanya Turu (Extreme) - 7 Gece Konaklamalı

Alanya Turu (Extreme) - 7 Gece Konaklamalı

Gezi Rehberi Alanya Turu (Extreme) - 7 Gece Konaklamalı

Vize: Vizesiz

Gezilecek Yerler: Alanya

Tur Tarihleri:

Ulaşım: Gidiş-Dönüş: Bireysel Ulaşım (Ulaşım Ekstradır)

Kalkış Noktaları: Bireysel Ulaşım -

Paylaş:

istanbul.net.tr Ağu 9, 2020 ~ Ağu 16, 2020

Tur Programı

1. Gün

Atv Safari

Tatilimizin ilk gününde saat 14:00' sen sonra otelde odalarımızı alıyoruz. İlk aktivitemiz olan atv safari turumuza gitmek üzere saat 16:00' bizi bekleyen servisimize binerek yola çıkıyoruz. Safari tur programı, nasıl yapıldığı, nerede geçtiği, atv motorları hakkında bilgi, motorların kullanım tekniklerinin verildiği kısa bir toplantı yapılır. Brifing ardından güvenlik ekipmanları alınarak motorlara geçilir. Tesis içerisinde hazırlanan özel parkurda katılımcılar deneme sürüşüne geçerler. otorların kullanım şekline alıştığımız başarılı birkaç turun sonunda doğaya çıkmak için hazırsınız demektir. 16 km'lik heyecan ve adrenalin dolu parkurumuzu tamamlayarak mola yerimiz olan dim çayına ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz dim çayının serin sularında yüzebilirler. Sıcak, soğuk içecek almak isteyen misafirlerimiz dim çayı sularının üzerinde kurulmuş restaurantımızda doğanın keyfini çıkarabilirler. Yarım saatlik molamızın ardından atv merkezimize geri dönüş yoluna çıkıyoruz. Dönüş yolu sonunda atv garajımıza ulaşarak otelimize dönmek üzere araçlarımızda yerlerimizi alıyoruz. Saat 19:00 da başlayan akşam yemeğimiz sonrasında saat 21:00 da haftanın genel açıklamasının yapıldığı brifing ve tanışma toplantımızı yapıyoruz. bu aktivitemiz için yanınızda bulunmasını önereceğimiz malzemeler; gözleri tam kapatan güneş gözlüğü veya sürüş gözlüğü, tozlu parkurlar için ağzınızı ve burnunuzu koruyacak buff veya bandana, kolay temizlenebilir spor ayakkabı veya sandalet, kolay temizlenebilir kıyafetler, dim çayı yüzme molamızda yüzmek isteyen katılımcılarımız yüzme kıyafetlerini alabilirler.

2. Gün

Yamaç Paraşütü

Brifing toplantısında yapılan gruplandırmalar ve saat belirlemelerine göre otelimizin lobisinde buluşuyoruz. Araçlarımızla önce kleopatra plajında bulunan yamaç paraşütü merkezimize gidiyoruz. Pilotlarımızla tanışarak alacağımız güvenlik ve teknik brifingin ardından muhteşem Alanya manzarasına sahip uçuş alanımızın bulunduğu dağlara doğru yola çıkıyoruz. Gerekli bilgilendirme ve hazırlıktan sonra bir kaç adım koşarak pilotumuzla birlikte ikili atlayış yapıyoruz. Alanya semalarında şehir, Akdeniz ve kale manzarasıyla beraber bir kuş gibi özgür hissedeceğiniz harika, unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Yamaç paraşütü uçuşumuz yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir. Uçma isteği olan herkes pilot eşliğinde önceden herhangi bir deneyime veyahut eğitime sahip olmadan kolaylıkla katılabilir.

3. Gün

Tüplü Dalış

Tüplü Dalış aktivitemizde bize ev sahipliği yapacak teknemize gitmek için kahvaltı sonrası saat 09:30 da lobide buluşuyoruz ve hareket ediyoruz. Teknemizde gerekli kayıt işlemlerinden sonra dalış hakkında teknik ve güvenlik eğitimlerimizi alıp hazırlanıyoruz. Öğleden önce 11:00 gibi birinci dalışımızı 4 ile 6 metre arasında gerçekleştirip, sonrasında teknemizde öğle yemeğimizi yiyoruz. Biraz dinlendikten sonra 14:00 gibi ikinci dalış hazırlıkları başlar. Bu dalışımız biraz daha derine 8-10 metreyi bulmaktadır.  Gün içerisinde dileyen misafirlerimiz boş zamanlarda yüzebilir ve şnorkeling yapabilirler. Tüplü Dalış aktivitemiz sonrasında akşam vemeğimizi otelde açık büfe olarak alıyoruz.

4. Gün

Kanyoning - Rafting - Extreme Jeep

Sabah saat 08:00 de Kanyoning ve Rafting aktivitemizi yapacağımız köprülü kanyona hareket için lobide buluşuyoruz. Aktivite merkezimize ulaştıktan sonra ekipman hazırlıklarımızı yapıyoruz. Gerekli güvenlik ve teknik eğitimlerimizden sonra kanyoning başlangıç noktamıza gidiyoruz. Bir buçuk saatlik kanyon turumuzda nehir içierisinde yüzme kayalık geçişleri ve eğlenceli atlayışları yapıyoruz. Rafting başlangıç noktasında kısa bir mola vererek 13 kilometrelik rafting parkurumuzda botlarımızla yol alıyoruz. Eğlenceli animasyonlar ve su oyunları ile aktivitemizi merkezimizde bitiriyoruz. Son olarak Rafting parkurunu tamamlayan katılımcılarımız arazi için özel olarak hazırlanmış 4x4 jeeplerimizde yerlerini alırlar. Orman içerizinde ve sert arazı koşullarında yarım saatlik adrenalin ve heyecan dolu turumuzu tamamlarlar. Biraz geç olarak öğle yemeğimizi yedikten sonra otelimize dönmek üzere araçlarımızda yerimizi alıyoruz.

5. Gün

Gokart - Su Sporları (Banana,Mable,Scramble)

Tatilimizin 5. gününde kahvaltımızın ardından gokart aktivitemizi yapmak üzere Türkiye'nin en uzun kapalı pistine sahip gokart pistimize gitmek üzere araçlarımızda yerimizi alıyoruz. Teknik ve teorik eğitimlerimiz ardından pist kurallarına uygun şekilde sürüşlerimizi tamamlıyoruz. Öğleden sonra saat 14:00' de başlayacak olan aktivitemiz su sporları. Sürat motorlarının arkasında çekilerek yapılan üç adet farklı aktivite bir arada. İlk aktivitemiz banana. Daha sonra rahat koltuklarımızda oturur şekilde adrenalinin tadına varacağınız mable ile tanışıyoruz. Son aktivitemiz ise scrable ile biraz heyecan ekliyoruz. Kısa süreli bu aktivitelerimizde ortalama aktivite süresi 15'er dakikadır ve kişi başı birer seans olarak yapılır.

6. Gün

Aqua Park - Bungee Jumping - Barlar Sokağı

09:00 Kahvaltımızın ardından gün boyunca sular içerisinde eğleneceğimiz Aquaparka gitmek için servisimizde yerimizi alıyoruz. Yol esnasında vereceğimiz kısa bir brifingin ardından tesise giriş yapıyoruz. Öğlen yemeğimizi tesiste set menü olarak yiyoruz. Birbirinden eğlenceli 16 adet kaydırak tüm gün eğlence için sizleri bekliyor. Ailenizle unutulmaz bir kayış için Family Slide, nefes kesici yüksek hız için Kamikaze, Multi Slide ile dört paralel hatta aile boyu eğlence, özel tasarımı ile kayanları başka boyuta taşıyan Black Hole, kaymaya doyamayacağınız Yamaç Kaydırağı gün boyunca eğlencemize eşlik ediyor. Gün İçerisindeki ikinci aktivitemiz Bungee Jumping için Aquapark içerisindeki Bungree Jumping merkezinde toplanıyoruz. 70 metre yükseklikten özgürce atlamaya hazır olan katılımcılarımızı yukarıda bekliyoruz. 16:00 da aquaparktan ayrılıp otelimize dönüyoruz. Bu gece eğlenceye devam diyoruz. Saat 22:00 da Alanya barlar sokağında bulunan eğlence mekanlarına gidiyoruz. Gece geç saatlere kadar dans ve müzik bizleri bekliyor.

7. Gün

Alanya Tekne Turu

Alanya Tekne Turu korsan ve ahşap tekneler ile yapılmaktadır. Tekne turumuza katılmak için saat 09:00 da otelimizin kapısında toplanıyoruz. Tekne Turu programımız teknemizin Alanya limanından ayrılması ile başlar. İlk durağımız kale etrafında bulunan eski tersanedir. Daha sonra kale etrafında bulunan 3 tane mağaraya ziyaret gerçekleştirilir ve fotoğraf çekmenize müsaade edilir. Buradan sonra meşhur Kleopatra Plajı gösterilir ve yakınında yüzme molası verilir. Kleopatra plajı boydan boya tekne ile geçildikten sonra Ulaş Plajının yanındaki özel koyda Öğlen yemeğimiz servis edilir. Öğle yemeğimiz Izgara tavuk, makarna veya pilav ve salata şeklindedir. Öğlen yemeği ve sınırsız meşrubat fiyatlarımıza dahildir. Yemek molamızdan sonra Ulaş plajında güzel bir koyda yüzme molası verilmektedir. Teknemizde bir çok animasyon ve eğlence olmaktadır. Köpük partisine katılmak isteyenler teknenin orta katında yapılan animasyon ve eğlenceye katılabilirler. Yukarıda ve aşağıda daha sakin bir gün geçirmek isteyenler için yerlerimiz mevcuttur. Güneşlenmek için herkese güneş yatağı temin edilir. Çeşitli animasyonlar ve müzik eşliğinde teknemiz tekrar Alanya limanına yanaşır. Otelimizde akşam yemeği ve sonrasında hatıralarımızı briktirdiğimiz fotoğraflarımızı ve videolarımızı alacağınız birkaç saat beraber geçiriyoruz.

8. Gün

Çıkış

Tatilimizin son sabahı maalesef geldi. Hatıralarımızda harika anılarla evlerimize döneceğimiz bugün kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. En geç 11:00’de odalarımızı boşaltmamız gerekmektedir.

Fiyata Dahil Hizmetler

- Belirtilen Otellerde Konaklama

- Transferler

- Tekne Turu Ücretleri

- Eğitimler ve Aktiviteler

- Rehberlik Hizmetleri

- Programda Belirtilen Turlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

+ İçecekler

+ Kişisel Harcamalar

+ Bahşişler

+ Bireysel Ulaşım

Aktivite Özeti;
1. Gün Atv Safari
2. Gün Yamaç Paraşütü
3. Gün Tüplü Dalış
4. Gün Kanyoning & Rafting & Extreme Jeep
5. Gün Gokart & Su Sporları ( Banana & Mable & Scramble )
6. Gün Aqua Park & Bungee Jumpıng & Barlar Sokağı
7. Gün Alanya Tekne Turu
8. Gün Çıkış


Konaklama Yapılacak Otel Konsepti;
Sabah Kahvaltısı: 08:00 - 10:00
Öğle Yemeği: 12:30 - 14:00
Akşam Yemeği: 18:30 - 20:30
Konaklama Oteli: Wasa Hotel Alanya


Paket İçeriği:

Alanya Extreme aktivite programımız 7 gece 8 gün her şey dahil 3 yıldız otel konaklamalı olup, birbirinden eğlenceli 13 gerçek aktivite dahil olarak dolu dolu hazırlanmış bir programdır. Her hafta pazar günü başlar ve takip eden pazar günü sona erer. Katılımcılarımızın Alanya'da bulunan otelimize ulaşımı kendilerine aittir. Otele giriş aktivite başlangıç günü olan pazar saat 14:00'de dir. Aktiviteler ve otel arasında yapılacak olan transferler tarafımızdan yapılacaktır. Kısaca aktivitelerimiz: Pazar ATV Safari, Pazartesi Yamaç Paraşütü, Salı Tüplü Dalış, Çarşamba Kanyoning, Rafting, Extreme Jeep Safari ve Barlar sokağı eğlencesi ,Perşembe Gokart, Su Sporları (Banana, Mable, Scramble) Cuma Aquapark, Bungee Jumping ve Barlar sokağı eğlencesi, Cumartesi Tekne Turu olarak katılımcılarımız için hazırlanmıştır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği otelde açık büfe, öğle yemekleri aktiviteler içerisinde set menü olarak sunulur. Otel konaklaması herşey dahil konseptte olup, akşam 22:00 a kadar yerli alkollü içkiler ve soft içecekler dahildir. Aktivitelerde alınan içecekler sizin tarafınızdan extra olarak ödenir. Tatiliniz boyunca çekilen fotoğraf ve videolar (Yamaç paraşütü hariç) fiyata dahildir. Katılımcılarımızın 16 gb lık biçimlendirilmiş usb bellek bulundurmaları gerekmektedir.
Yurtiçi Oteler İstanbul Otelleri Antalya Otelleri Bodrum Otelleri Ultra Herşey Dahil Oteller Herşey Dahil Oteller Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT