Safranbolu - Ilgaz Dağı Kayak Turu

Safranbolu - Ilgaz Dağı Kayak Turu

Gezi Rehberi Safranbolu - Ilgaz Dağı Kayak Turu

Vize: Vizesiz

Gezilecek Yerler: Ilgaz Dağı - Kastamonu - Safranbolu - Hıdırlık Tepesi

Tur Tarihleri:

Ulaşım: Gidiş-Dönüş: Lüks Otobüsler İle

Kalkış Noktaları: 22.30 Yenibosna Airport Avm Otoparkı - 23.00 Şişli Acente Ofis Önü - 00.00 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Yanı (Ayrılık Çeşme Metro İstasyonu İspark Otoparkı) - 00.15 Kartal Köprüsü ( E-5 Ankara Yönü) - 00.45 Gebz e Center Avm Önü -

Paylaş:

istanbul.net.tr Ara 15, 2023 ~ Ara 17, 2023

Tur Programı

1. Gün

Gece Yolculuğu

Belirtilen noktalardan hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün

Ilgaz Dağı Kayak Merkezi - Kayak Keyfi - Kastamonu

Turumuz, 00.15 Kartal Köprüsü ( E-5 Ankara Yönü) - 00.45 Gebze Center Avm Önünden Bolu - Gerede güzergâhı üzerinden Ilgaz Milli Park’ına hareket ediyoruz. Yaklaşık 6 saatlik araç yolculuğunun ardından sabah kahvaltımızı (Ekstra) alacağımız yerde mola veriyoruz. Sonrasında Ilgaz Kayak Merkezine gidiyoruz. Ilgaz kayak merkezinde yaklaşık olarak 4 saat süren bir serbest zaman veriyoruz. Serbest vakitte dileyen misafirlerimiz ekstra olarak kayak veya snowboard yapabilir, kar motoru kiralayabilir, çevre gezisi yapabilir ya da otellerin imkânlarından faydalanabilirler. Sonrasında Kastamonu şehir merkezine gidiyoruz. Şehir merkezinde vereceğimiz kısa bir molada Nasrullah Camii, Saat Kulesi, Kastamonu Kalesi (Panoramik), Şerife Bacı Anıtı’nı görüyoruz. Çekme helva alışverişi için mola verdikten sonra Daday ilçemizde veya Safranbolu'da bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Sabah Kahvaltısı: Ekstra Olarak Alınacaktır.Öğle Yemeği: Mangal Keyfi Ekstra Olarak Alınacaktır.Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

3. Gün

Safranbolu - Hıdırlık Tepesi

Turumuz, sabah erken uyanarak kahvaltımızı yapıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile  Amerika da Grand kanyondaki cam teras örnek alınarak Tokatlı Kanyonu üzerinde yapılan Kristal Teras'a (Cam Seyir Teras) (Ekstra) gidiyoruz. Yaklaşık 400 kişiyi taşıma kapasitesine sahip olan seyir terasından “Tokatlı Kanyonu” ve İncekaya Su Kemerini panoramik fotoğraflama imkanı buluyoruz. Sonrasında Safranbolu’ya doğru yönümüzü çeviriyoruz. Safranbolu’yu yukardan seyredebileceğimiz Hıdırlık Tepesine çıkıyoruz.  Alacağımız güzel fotoğrafların ardından tarihi kentin meşhur lokumcusuna giderek lokum hakkında bilgi alırken aynı zamanda lezzetli lokumlardan tatma ve alışveriş imkânı buluyoruz. Sonrasında rehberimiz eşliğinde yürüyerek Arasta, İzzet Paşa Camii, Demirciler Çarşısı, Köprülü Camii, Cinci Hanı(Panoramik) ve eski türk evlerini görüyoruz. Serbest zaman sonrası kentten ayrılarak 500 m2 alan üzerine toplamda 5.5 ton çikolata kullanılarak inşa edilmiş Çikolata Müzesini ziyaret ediyoruz. Müze gezimizin ardından dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Bolu - Adapazarı üzerinden İstanbul’a dönüyoruz. Siz sayın misafirlerimizi bir sonraki Prontotour organizasyonunda görüşmek üzere aldığımız noktalara bırakarak, üzülerek sizlerle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın.Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.Öğle Yemeği: Rehberin Tavsiye Edeceği Restaurantta Ekstra Olarak Alınacaktır. (Ekstra)Akşam Yemeği: Yol Üstü Mola Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.

Fiyata Dahil Hizmetler

- Belirtilen Kategori Otellerde Konaklama

- Lüks Otobüsler İle Ulaşım

- Rehberlik Hizmetleri

- Çevre Gezileri

- Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

+ Öğle Yemekleri

+ İçecekler

+ Kişisel Harcamalar

+ Ekstra Turlar

+ Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Önemli Notlar
*Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
*Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
*Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
*Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine *1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
*Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.
*Tek bir çocuk için kullanılır.
*En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.
*Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir. Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.
*Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
*Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
*Mercedes Travego-Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner-Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır. Isuzu Turkuaz 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
*Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır. Vw Volt 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı. Vw Volt El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
*Mercedes Sprinter 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
*Mercedes Sprinter El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Yurtiçi Oteler İstanbul Otelleri Antalya Otelleri Bodrum Otelleri Ultra Herşey Dahil Oteller Herşey Dahil Oteller Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT