Anadolujet Yolcuları İçin Havalimanı Ulaşımında Ek Hizmet

İstanbul Ulaşım Uçak Anadolujet Yolcuları İçin Havalimanı Ulaşımında Ek Hizmet

Tarihler: 16 Şubat 2012 Perşembe ~ 16 Nisan 2012 Pazartesi

Firma: Anadolujet

Telefon: 444 2 538

Web: http://www.anadolujet.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Şub 16, 2012 ~ Nis 16, 2012

Anadolujet, yolcuları için Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya’da havalimanı ulaşımında ekonomik, konforlu ve çevreci bir imkan sunuyor. 2006 yılından bu yana havalimanı transfer hizmeti sunan “Secure Drive” şimdi indirimli fiyatları ile Anadolujet yolcularının hizmetinde.

Anadolujet yolcularının www.anadolujet.com web sitesi üzerindeki Secure Drive linkine tıklayarak veya 0212-444 08 06 nolu Secure Drive çağrı merkezinizi arayarak 7 gün 24 saat havalimanı ulaşım hizmet rezervasyonu yaptırabilecekler.

Secure Drive hizmeti dört büyük şehirdeki beş havalimanına gidiş ve dönüşlerde yolculara konfor sağlıyor. Navigasyon, çocuk koltuğu gibi özel donanımlar ve eğitimli şoförler ile havayolu yolculuğunun konforu havalimanına giderken başlayacak ve uçaktan indikten sonra karada da sürecek.

Secure Drive web sitesi veya çağrı merkezi üzerinden yapacağınız rezervasyonla araçlar yolcuları dört büyük şehirdeki bir adresten alıp havalimanına veya uçak yolculukları bittiğinde havalimanından alıp ev, otel veya gidecekleri yere ulaştırıyor olacak.

abortion rules clinic abortion ways to end pregnancy
why abortion late term abortion statistics emergency contraceptive pill
aids/hiv treatment how do you get hiv aids how hiv is transmitted

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT