Avantajlı Havalimanı Transfer Hizmeti Adana’da da Başlıyor!

İstanbul Ulaşım Uçak Avantajlı Havalimanı Transfer Hizmeti Adana’da da Başlıyor!

Tarihler: 16 Şubat 2012 Perşembe ~ 16 Nisan 2012 Pazartesi

Firma: Anadolujet

Telefon: 444 2 538

Web: http://www.anadolujet.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Şub 16, 2012 ~ Nis 16, 2012

Anadolujet’in, yolcuları için Ankara, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman’da ekonomik, çevreci ve konforlu havalimanı ulaşım hizmetine ilgi artarak devam ediyor. Yolcularına daha kaliteli hizmet ve uçuşlarını daha rahat gerçekleştirme imkanı sunan Anadolujet’in avantajlı havalimanı transfer hizmeti dört büyük şehirden sonra 13 Şubat tarihinde Adana’da da hizmet vermeye başlayacak.

Adana’nın merkez ve Tarsus gibi büyük ilçeleri ile Mersin başta olmak üzere çevre illere de hizmet verecek transfer araçlarından Anadolujet yolcuları % 30 indirimli olarak faydalanabilecekler.

Navigasyon, çocuk koltuğu gibi özel donanımlar, eğitimli soförler ile havayolu yolculuğunun konforu havalimanına giderken başlıyor ve bu ayrıcalıklardan Anadolujet yolcuları indirimli ve özel fiyatlarla yararlanıyorlar. Ayda yaklaşık 30.000 yolcunun tercih ettiği araçların 65 tanesinde Anadolujet sponsorluğu ile ücretsiz internet imkanı sunuluyor. Araçlardaki 200 adet iPad ile on-line check-in yapılabiliyor, Anadolujet Magazin dergisi okunabiliyor ve güncel haberlere ulaşılabiliyor.

Yedi gün yirmi dört saat transfer hizmeti için www.anadolujet.com, www.securedrive.com.tr adresleri üzerinden veya 444 08 06 Secure Drive Çağrı Merkezi aracılığı ile rezervasyon yapılabilir.

treatment chlamydia men and chlamydia free hiv and std testing
why wife cheated my wife cheated on me with my father i cheated on husband

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT