Daha Çok Yaz Diyenleri Uygun Fiyatlarla Uçuruyor

İstanbul Ulaşım Uçak Daha Çok Yaz Diyenleri Uygun Fiyatlarla Uçuruyor

Tarihler: 07 Mayıs 2014 Çarşamba ~ 18 Mayıs 2014 Pazar

Firma: Pegasus

Paylaş:

istanbul.net.tr May 7, 2014 ~ May 18, 2014

Pegasus Hava Yolları, yazı müjdeleyen kampanyası “Daha Çok Yaz” ile misafirlerine daha çok seyahat ederek yazın keyfini yakalamaları için ilham ve imkân vermeye devam ediyor. Pegasus, misafirlerinin yaz mevsimini dolu dolu yaşamaları ve daha çok anı biriktirmeleri için 34 ülkede 83 noktaya uzanan uçuş ağına kaçırılmayacak fiyat avantajları sunuyor.

Yaz aylarında yeni şehirler keşfetmek, yeni lezzetler tatmak isteyen Pegasus misafirleri, biletlerini 05 - 18 Mayıs tarihlerinde alarak 01 Haziran - 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirecekleri uçuşlarda yurt içine 45,99 TL’den, Kıbrıs’a 62,99 TL’den, yurt dışına ise 49,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçma imkanı buluyor.

Misafirler, Pegasus’un cazip fırsatlarıyla yurt içinde #yazdeyince akıllara gelen doğal güzellikleri ve uçsuz bucaksız plajlarıyla Türkiye’nin turizm cenneti Antalya’dan, turkuvaz renkli deniziyle kendine hayran bırakan Bodrum’a, tarihi taş evleri ve dünyanın rüzgar sörfüne en elverişli plajları ile ünlü Alaçatı’ya, yurt dışında ise gösterişli ve egzotik yapılarıyla büyüleyici bir görünüme sahip Barselona’ya, Fransa’nın güneydoğusunda limanlarıyla ünlü Marsilya’ya ya da tarihi mirasıyla dikkat çeken Atina’ya uygun fiyatlarla seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayacak.

Bu sene yaz mevsimini Pegasus’la daha çok yaşamak isteyen Pegasus misafirleri www.flypgs.com’u ziyaret ederek seyahatlerini planlamaya başlayabilir.

abortion rules pregnancy termination options ways to end pregnancy
android spy camera spy phone app for android phone spy app free

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT