Etihad Havayolları’ndan Çok Özel Fiyat Kampanyası!

İstanbul Ulaşım Uçak Etihad Havayolları’ndan Çok Özel Fiyat Kampanyası!

Tarihler: 20 Ocak 2012 Cuma ~ 10 Şubat 2012 Cuma

Firma: Etihad Havayolları

Faks: www.etihad.com

E Posta: isttkt@etihad.ae

Paylaş:

istanbul.net.tr Oca 20, 2012 ~ Şub 10, 2012

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları, biletlerini 10 Şubat 2012 tarihine kadar alarak 30 Haziran 2012 tarihine kadar İstanbul’dan; Abu Dabi, Dubai, Delhi, Bombay, Kochi, Lahore ve Bangkok’a uçacak konuklarına çok uygun fırsatlar sunuyor. Kampanya kapsamında Etihad Havayolları ile İstanbul’dan, gidiş-dönüş tüm vergiler dahil servis ücreti hariç Coral Economy sınıfında Abu Dabi ve Dubai’ye 309, Delhi’ye 488, Bombay’a 467, Kochi’ye 496, Lahore’ye 514 ve Bangkok’a 529 Avro’dan başlayan fiyatlarla uçulabiliyor.

Rahat ve geniş koltukları, ödüllü yemekleri ve kaliteli servisiyle konuklarına konforlu bir seyahat sunan Etihad’ın uçuşları için rezervasyon ve satış işlemleri etihad.com adresindeki web sitesi üzerinden yapılabiliyor. Ayrıca şirketin İstanbul ofisine (212) 326 86 26 numaralı telefondan ve isttkt@etihad.ae e-posta adresinden ulaşılabiliyor.

Etihad Havayolları Hakkında

Etihad Havayolları, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti olan Abu Dabi merkezli ulusal bir havayolu şirketidir. 2003 yılında kurulan Etihad Havayolları; Orta Doğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Asya’daki 82 şehre, toplam 63 Airbus ve Boeing uçaktan oluşan filosuyla uçuş gerçekleştiriyor. Daha detaylı bilgiye şirketin www.etihad.com adresindeki web sitesinden ulaşılabiliyor.

my husband almost cheated on me why do husbands have affairs men who have affairs
abortion rules clinic abortion ways to end pregnancy
why abortion abortion pills for sale emergency contraceptive pill
android spy camera spy phone app for android phone spy app free

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT