Etihad Havayolları’ndan Ücretsiz Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi

İstanbul Ulaşım Uçak Etihad Havayolları’ndan Ücretsiz Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi

Tarihler: 24 Şubat 2012 Cuma ~ 24 Nisan 2012 Salı

Firma: Etihad Havayolları

Telefon: 0212 465 30 00

Faks: 0212 227 57 64

Web: http://www.etihad.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Şub 24, 2012 ~ Nis 24, 2012

Etihad Havayolları, Radison Blu Yas Island işbirliği ile BAE’de konaklamak isteyen transit konuklarına ücretsiz 96 saatlik vize hizmeti sunuyor.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları, BAE’den transit geçen konuklarına 96 saatlik ücretsiz vize hizmeti sunmaya başladı. Abu Dabi’deki Radisson Blu Yas Island Oteli’nin işbirliğiyle sunulan hizmet, son duraklarına uçmadan önce bir süre BAE’de konaklamak isteyenler için büyük fırsat ve kolaylık sağlıyor.

Ücretsiz vize hizmetinden yararlanmak isteyen Etihad Havayolları konuklarının, kişi başı 70 ABD Doları’na kadar inebilen özel fiyatlar sunan Radisson Blu Yas Island’da en az bir gece konaklaması gerekiyor. Radisson Blu Yas Island’da üç gece konaklayan Etihad Havayolları konukları ayrıca Abu Dabi şehir turu kazanıyor.*

Ücretsiz vize hizmetinden faydalanmak ve otel rezervasyonu yaptırmak isteyenler, etihad.com/freeuaevisa adresini ziyaret ederek pasaportlarının fotokopisi ve pasaport için uygun olan fotoğraflarıyla başvuru yapabiliyor.

*Başvuruların onayı BAE Göçmenlik Yetkilileri’nin kararına bağlıdır. Konaklama, kahvaltı, 24 saat check- in yapabilme imkanı ve 96 saatlik ücretsiz vize hizmetlerini de kapsayan otel ücreti kişi başı gecelik 70 ABD Dolarıdır. Rezervasyonun 72 saat öncesinde yapılması gerekmekle birlikte kampanyanın uygulanması otelin müsaitliğine bağlıdır.

read cheat on my husband my girl friend cheated on me
why do wife cheat on husband I cheated on my husband go
online open read here
women who like to cheat my wife cheated women who cheat with married men

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT