Etihad Havayollari Yemen’İn Tİcarİ Başkentİ Sana’a’ya Uçuyor

İstanbul Ulaşım Uçak Etihad Havayollari Yemen’İn Tİcarİ Başkentİ Sana’a’ya Uçuyor

Tarihler: 31 Temmuz 2013 Çarşamba ~ 31 Ocak 2014 Cuma

Firma: Etihad Havayolları

Paylaş:

istanbul.net.tr Tem 31, 2013 ~ Oca 31, 2014

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu Etihad Havayolları, 1 Eylül 2013 tarihi itibariyle Abu Dabi’den Yemen’in politik ve ticari başkenti olan Sana’a seferlerine başlıyor. İstanbul’dan Abu Dabi aktarmalı olarak haftanın 4 günü gerçekleştirilecek uçuşların biletleri şimdiden satışa sunuldu. Etihad Havayolları konukları, Sana’a’ya vergiler dahil, servis ücreti hariç Coral Economy sınıfında 523, Pearl Business sınıfında ise 1, 344 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat edebilecek.

Sana’a uçuş saatleri, Etihad Havayolları konuklarını Abu Dabi’den Avrupa, Kuzey Amerika, Körfez Ülkeleri ve Ortadoğu’ya kolayca ulaştıracak bağlantı uçuşlarıyla uyumlu olarak organize edildi. Sana’a, Etihad Havayolları’nın Bahreyn, Dammam, Cidde, Kuveyt, Muskat ve Riyad’dan sonra Arap Yarımadası’ndaki sekizinci destinasyonu olacak.

Etihad Havayolları Hakkında

2003 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi olarak kurulan Etihad Havayolları, 2012 yılında 10,3 milyon yolcu taşıdı. Orta Doğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Asya’da 94 noktaya uçuş gerçekleştiren şirketin filosu toplam 77 Boeing ve Airbus uçaktan oluşuyor. Etihad Havayolları’nın ayrıca 10’u Airbus A380 ve 41’i Boeing 787-9 Dreamliner olmak üzere toplam 90’den fazla uçak siparişi bulunuyor. Öte yandan Etihad Havayolları’nın, Avrupa’nın altıncı büyük havayolu airberlin, Air Seychelles, Virgin Australia, Aer Lingus’ta oratklığı bulunuyor. Ayrıca onay sürecinin tamamlanmasının ardından Hindistan’ın havayolu şirketi Jet Airways’in de yüzde 24 oranında hissesine sahip olacak. Daha detaylı bilgiye şirketin www.etihad.com adresindeki web sitesinden ulaşılabiliyor.

my husband almost cheated on me women cheat because men who have affairs
treatment chlamydia men and chlamydia free hiv and std testing
aids/hiv treatment hiv aids symptoms pictures how hiv is transmitted

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT