Haydi Çocuklar! Ramazanda Uçmaya!

İstanbul Ulaşım Uçak Haydi Çocuklar! Ramazanda Uçmaya!

Tarihler: 18 Haziran 2014 Çarşamba ~ 23 Temmuz 2014 Çarşamba

Firma: Anadolujet

Paylaş:

istanbul.net.tr Haz 18, 2014 ~ Tem 23, 2014

AnadoluJet’ten Ramazan Ayında Çocuklara Özel Yüzde 50 İndirim.

AnadoluJet, Ramazan ayında aileleriyle farklı şehirleri ziyarete gitmek isteyen çocukları yüzde 50 indirimle uçuruyor. 28 Haziran – 23 Temmuz arasında geçerli olacak kampanya tüm iç hat ve KKTC uçuşlarında geçerli olacak.

AnadoluJet, yılın en huzurlu ve kutsal dönemi olan Ramazan ayında aileleriyle farklı şehirleri ya da uzaktaki aile fertlerini ziyarete gitmek isteyen çocuklara özel yeni bir kampanya düzenliyor.

Çocuklar, Ramazan ayının güzelliğini aileleriyle farklı şehirlere seyahat ederek öğrensin, onlarla bu anlamlı ayı paylaşabilsin diye Ramazan’da tüm çocukları yüzde 50 indirim ile uçuruyor.

17 Haziran – 23 Temmuz 2014 tarihleri arasında tüm satış kanalları üzerinden satışa çıkacak AnadoluJet’in çocuklara özel Ramazan kampanyasının biletleri, 28 Haziran – 23 Temmuz 2014 arasındaki uçuşlarda kullanılabilecek.

02 – 12 yaş arasındaki çocukların faydalanacağı kampanya tüm iç hat ve KKTC uçuşlarında geçerli olacak.

AnadoluJet uçuşları ve ilave hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

women who like to cheat why married men have affairs women who cheat with married men
how to get your boyfriend to cheat on you i had a dream that my boyfriend cheated on me i cheated on my boyfriend now what

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT