Pegasus Çok Gezenler Kulübü ile Sıra Sende

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus Çok Gezenler Kulübü ile Sıra Sende

Tarihler: 04 Ocak 2013 Cuma ~ 15 Ocak 2013 Salı

Firma: Pegasus

Telefon: 444 01 11

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Oca 4, 2013 ~ Oca 15, 2013

Pegasus Hava Yolları’nın düzenlediği yeni Facebook kampanyası ile “unutamadıkları bir tatil” fotoğrafını paylaşan 2 talihli, Şubat ayında Londra’yı Çok Gezenler Kulübü (ÇGK) ile keşfetme imkanı kazanıyor!

Misafirlerini uçmanın kolay yolu ile buluşturmaya devam eden ve her geçen gün misafirlerine keyifli fırsatlar sunan Pegasus Hava Yolları, yeni yılın ilk sosyal medya kampanyası ile takipçilerine unutulmayacak bir Londra seyahati kazanma imkanı sunuyor.

Pegasus Hava Yolları sponsorluğunda yeni şehirler, yeni kültürler keşfeden Çok Gezenler Kulübü, 2013’teki ilk rotası Londra’ya 2 şanslı kişiyi de yanında götürüyor.

Pegasus Hava Yolları’nın 3 Ocak’ta başlayacak sosyal medya kampanyası “Çok Gezenler Kulübü ile Sıra Sende” üzerinden unutamadıkları bir tatil fotoğrafını paylaşan kişiler, Londra’yı ÇGK ile gezmek için Facebook kullanıcıları tarafından yapılacak oylamaya katılma hakkını kazanıyor.

Çok Gezenler Kulübü’nün kurucusu Hazal Yılmaz’ın ve ÇGK bloggerlarının da jürisinde bulunacağı oylamanın sonunda Facebook’da en çok oy alan 20 katılımcı arasından, jürinin seçeceği 2 talihli unutulmaz bir tatil fırsatı kazanıyor. Kazanan talihliler, Londra’yı Çok Gezenler Kulübü ile deneyimleme imkanını tadarken, 4 gün sürecek keyifli bir seyahat tecrübesi yaşayacaklar.

Kampanyaya katılarak en çok oyu alan 20 kişi içerisinden, büyük ödülü kazanan 2 talihli dışındaki 18 kişi ise 2013 yılı boyunca Pegasus’tan 1 yurt içi gidiş-dönüş ya da 1 yurt dışı biletini % 50 indirimli alma hakkı kazanacak.

Kampanyaya katılmak için son gün 15 Ocak 2013!
3 -15 Ocak 2013 tarihleri arasında gerçekleşen sosyal medya kampanyası “Çok Gezenler Kulübü ile Sıra Sende” kapsamında, 2 hafta boyunca uygulama içinde en çok oy alan 20 fotoğrafın sahibi arasından 2 kişi Pegasus Jürisi aracılığıyla seçilecek. Seçilen 2 şanslı, Pegasus Çok Gezenler Kulübü üyeleriyle birlikte gideceği Londra’yı deneyimleme imkanı kazanacak. Şanslı 2 kullanıcının Londra gidiş-dönüş uçak bileti ve Londra’da 4 günlük Londra seyahati kazanacak. Kampanyaya 15 Ocak’a kadar Pegasus Hava Yolları’nın www.facebook.com/PegasusHavayollari Facebook sayfasından katılım sağlanabilecek.

Çok Gezenler Kulübü Nedir?
Çok Gezenler Kulubü, Haziran 201’de Pegasus sponsorluğunda gezilerine başladı. Amacı bir şehirde sadece yerlilerinin bilebileceği en özel lokantaları, ucuza konaklanacak adresleri, yeni barları, konser tarihlerini, müze ve galerilerdeki sergileri, sokakları, parkları, ulaşımın en kolay yöntemlerini, mahalleleri keşfetmek olan bu kulüp, seyahati amaç edinmiş birçok blogger’dan oluşuyor. Çok Gezenler Kulübü 2013’te de Pegasus’la çok gezmeye ve keyifli içerikler üretmeye devam edecek.

www.flypgs.com

android spy camera spy phone app for android phone spy app free

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT