Pegasus ile Sevgililer Günü’nde ‘Seyahat En Güzel Hediye’

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus ile Sevgililer Günü’nde ‘Seyahat En Güzel Hediye’

Tarihler: 11 Şubat 2015 Çarşamba ~ 14 Şubat 2015 Cumartesi

Firma: Pegasus

Paylaş:

istanbul.net.tr Şub 11, 2015 ~ Şub 14, 2015

Pegasus Hava Yolları, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiklerine farklı bir hediye arayan misafirlerini en romantik şehirlerde unutamayacakları anılar ve deneyimler hediye etmeleri için ‘Pegasus Anı Dükkanı’na davet ediyor.

“Seyahat En Güzel Hediye” diyen Pegasus Hava Yolları, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilisine alışılmışın dışında farklı ve romantik bir hediye vermek isteyen tüm misafirlerini ‘Pegasus Anı Dükkanı’na davet ediyor.

www.anilardukkani.com’dan ulaşılabilen ‘Pegasus Anı Dükkanı’ ile Pegasus misafirleri, bu yıl Sevgililer Günü’nde, sevdiklerine solacak bir gül yerine, ömür boyu hatırlayacakları ve unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir seyahat ile #bambaşkabirhediye verebilecek. Seyahat edilecek şehir önerilerini; romantik bir kaçamak, lezzet yolculuğu, huzurlu bir haftasonu, keyifli ve heyecanlı bir seyahat olarak 5 farklı temaya ayıran ‘Pegasus Anı Dükkanı’; misafirlerine yurt içinde 30, yurtdışında 59 olmak üzere 36 ülkede toplam 89 nokta arasından seçim imkanı sunuyor.

Sevdiklerine 49.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla yepyeni anılar hediye etmek isteyen misafirler, www.anilardukkani.com’u ya da www.flypgs.com’u ziyaret edebilir; Sevgililer Günü’nü Roma’da Aşk Çeşmesi’ne para atarak, Paris’te lezzetli bir akşam yemeği yiyerek ya da Prag sokaklarında el ele gezerek geçirebilir.

abortion rules abortion cons ways to end pregnancy
treatment chlamydia std symptoms and pictures free hiv and std testing

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT