Pegasus Misafirleri, Avantajlı Fiyatlarla İtalya'yı Keşfediyor

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus Misafirleri, Avantajlı Fiyatlarla İtalya'yı Keşfediyor

Tarihler: 02 Aralık 2013 Pazartesi ~ 31 Mayıs 2014 Cumartesi

Firma: Pegasus

Telefon: 0216 560 70 00

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Ara 2, 2013 ~ May 31, 2014

Uçmanın en uygun yolunu sunan Pegasus Hava Yolları, misafirlerini İtalya’da Bologna’yı 39.99 Euro’dan, Milano ve Roma’yı ise 45.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla keşfetmeye davet ediyor.

Pegasus misafirleri, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan haftanın yedi günü saat 11.45’de Milano’ya ve saat 12.05’de Roma’ya uçabilir veya Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri saat 12.00’da gerçekleşen seferlerle Bologna’yı ziyaret edebilirler.

İtalya’da lezzet, sanat ve tarihe keyifli bir yolculuk…
Pegasus misafirleri, İtalyan yemeklerinin başkenti Bologna’yı ziyaret edebilir, Piazza Nettuno ve Maggiore'de kahve içebilirler. Farklı bir macera arayan Pegasus misafirleri ise, Bologna çevresinde; Parmesan peynirini tatmak için Parma'ya, Batı Avrupa'nın en güzel Bizans mozaiklerini görmek için Ravenna'da bulunan Basilica di San Vitale'ye, Ferrari ve Maserati'nin en güzel modellerini görmek için Modena’da yer alan üretim merkezi Galleria Ferrari'ye, sakin sahil kasabası Rimini veya ortaçağ şehri Urbino'ya gidebilirler.

İtalya'nın dünyaca ünlü göllerini barındıran ve Kuzey Avrupa'nın sanat, stil, moda ve finans merkezi Milano’da ise Galleria Vittorio'nun cam kubbesi altında dizili dünyaca ünlü mağazalarını gezebilir, Santa Maria delle Grazie kilisesinde Leonarda Da Vinci'nin Son Yemek freskosunu görebilir, Palazzo dell'Ambrosiana Kütaphanesi ve Galerisi'nde Leonardo da Vinci çizimlerinden Boccacio'nun ilk baskılı eserlerine kadar uzanan geniş galeriyi gezebilirler.

Roma imparatorluğunun başkenti olan Roma’yı tercih eden Pegasus misafirleri ise gladyatörlerin evi Kolezyum'u gezebilir, Fontana di Trevi (Aşk Çeşmesi)'nde dilek dileyebilir, İtalya parlamento binasının bulunduğu heybetli meydan Piazza del Campidoglio'da Romus ve Remus heykellerini, San Pietro in Vincoli Michelangelo'nun Musa heykelini, Vatikan Sistine Şapel'de yer alan Michelangelo'nun en ünlü eseri "Yaradılış"'ı görebilirler.

Pegasus ile İtalya’ya uçmak için detaylı bilgiye www.flypgs.com internet sitesinden ulaşılabilir.

link my husband almost cheated on me how many women cheat on husbands
read wife who cheated my girl friend cheated on me
abortion rules pregnancy termination options ways to end pregnancy
women who like to cheat why married men have affairs women who cheat with married men

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT