Skyteam, İstanbul Özel Dinlenme Salonu’nun Hizmete Girişinin 1’inci Senesini Kutluyor

İstanbul Ulaşım Uçak Skyteam, İstanbul Özel Dinlenme Salonu’nun Hizmete Girişinin 1’inci Senesini Kutluyor

Tarihler: 17 Temmuz 2014 Perşembe ~ 17 Kasım 2014 Pazartesi

Firma: SkyTeam

Paylaş:

istanbul.net.tr Tem 17, 2014 ~ Kas 17, 2014

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda hizmete giren Özel Dinleme Salonu’nun açılışının birinci yılını kutlayan SkyTeam, tüm dünyadaki özel dinlenme salonlarının sayısını yükseltmeyi hedefliyor.

Dünyanın en büyük ortaklıklarından biri olan SkyTeam, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda hizmete açtığı Özel Dinlenme Salonu’nun kuruluşunun 1’inci yıldönümünü kutluyor.

Skyteam’e üye olan 10 havayolunun Elite Plus, First ve Business yolcularına hizmet veren dinlenme salonu, ilk 12 ayda 77 bin yolcuya hizmet verdi.

İstanbul Atatürk ve Londra Heathrow havaalanlarındaki dinlenme salonları yanı sıra tüm dünyadaki salonlarını arttırmayı hedefleyen Skyteam, yıl sonuna doğru Sydney’de ve 2015 yılı başında ise Dubai’de yeni dinleme salonlarını hizmete açacak.

Bu yeni gelişmelerle, SkyPort-havalimanı deneyimini iyileştirme projesi ile uyumlu olarak tüm havayollarının havaalanları arasında sinerji yaratıp yolcularına aynı ve ortak hizmet verilmesi sağlanıyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda hizmete açılan Özel Dinlenme Salonu’nun çalışma bölümünde Wi-Fi bağlantısı ve yazıcı kullanımı; dinlenme bölümünde oksijen barı ve masaj koltukları; yemek bölümünde açık büfe yemek servisi ve bar hizmet veriyor. Salonda 70’den fazla elektrik güç kaynağı ve okuma bölümü bulunuyor.

Skyteam Havalimanları Servisi Avrupa Başkan Yardımcısı Mr. Tae Joon Kim, yeni salonla ilgili şunları söylüyor:

“İstanbul’daki Özel Skyteam Dinlenme Salonu’muz yolcu memnuniyetinde yüzde 95 oranında pozitif geri dönüş sağlayarak yolcu servisinde çok başarılı olduğunu kanıtladı. SkyTeam ortaklığı yolcularına ve üyelerine ek değer katmayı hedeflerken misafirperverliği ile en iyi seyahat deneyimini sağlıyor.”

SkyTeam tüm havayollarının uçuşu olmadığı pazarlarda da güçlü olmak için ortak ofisler kullanıyor. İstanbul Atatürk Havalimanı’na uçuş yapan Skyteam ortakları: Aeroflot, Air France, Alitalia, China Southern, Delta Hava Yolları, KLM, Kore Havayolları, Middle East Airlines, Saudia. treatment chlamydia free std testing miami free hiv and std testing

women wanting to cheat open i cheated on my

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT