Jack ve Jill

Jack ve Jill

Orjinal Adı: Jack and Jill

Vizyon Tarihi: Bilinmeyen Tarih

Yönetmen: Dennis Dugan

Film Türü: Komedi

Yapımcılar: Adam Sandler, Jack Giarraputo, Todd Garner
Senaryo: Steve Koren, Adam Sandler
Filmin Öyküsü: Ben Zook
Görüntü Yönetmeni: Dean Cundey
Müzik: Rupert Gregson-Williams, Waddy Wachtel
Oyuncular: Adam Sandler, Katie Holmes ve Al Pacino
Dağıtım: Warner Bros.

Fragman Adresi: http://trailers.apple.com/trailers/sony_pictures/jackandjill/

Orjinal Sitesi: http://www.jackandjill-movie.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Belirsiz..

Vizyon Tarihi: 10 Şubat 2012

Tatillerde ailenizle bir araya geldiğinizde, mutlaka size deli eden bir akrabanız vardır. Kötü bir niyetleri yoktur, onları seversiniz ama yine de…

Jack için bu kişi, kız kardeşi–ikiz kız kardeşi– olan Jill’dir. Hayatları birbirine bağlı olarak büyümüşlerdir. Ancak Jack uzağa taşındığından beri, farklı yönlere ilerlemişlerdir. Jack Los Angeles’ta oldukça hırslı ve başarılı bir reklam ajansı yöneticisi olmuştur.; Jill ise doğuda kalıp ebeveynleriyle ilgilenmiştir. Şimdi birbirlerini yılda sadece bir kez, Şükran Günü’nde Jill Los Angeles’a Jack’I ziyarete geldiğinde görmektedirler. Zaman ve mesafe, aralarındaki ilişkiyi yıpratmıştır; Jack şimdi bu yıllık ziyarete sevinmek yerine katlanmak zorunda kaldığını hissetmektedir.

Yine de, sadece birkaç gün, değil mi? Değil. Jack ve Jill’in –her zaman olduğu gibi—araları bozulur; Jack’in işleri düzeltmesinin tek yolu, Jill’e Hanukah bayramı süresince Los Angeles’ta kalmasını ve yarışma programlarından ata binmeye kadar şehrin sunduğu her şeyin tadını çıkarmasını teklif etmektir. Yine de, Jack kız kardeşinin kalışını uzatmasından hoşnut değildir …

Jack’in stresine stress katan bir başka konu da reklam ajansında işlerin iyi gitmemesidir. En büüyk müşterisi olan Dunkin Donuts, Jack’in, Al Pacino’yu yeni Dunkaccino reklamında oynaması için ikna etmesini istemektedir. Jack, Pacino’yu nasıl ikna edeceğini kara kara düşünür– adam reklam filmi çekmemektedir ki!– ünlü oyuncunun bir sinir krizi geçirdiğini ve aklını kaybetmekte olduğunu öğrendiğinde, işler iyice zorlaşır. Çok fazla filmde yer almış olan oyuncu, gerçekliği oynadığı rollerle karıştırmaya başlamıştır ve giderek tuhaflaşan şekillerde hareket etmektedir.

Jack, Jill’i Lakers’ı izlemeye götürdüğünde, reklam konusunu konuşmak için Pacino’ya yaklaşır ama Pacino’nun Jill’le konuşmaya daha istekli olduğunu görünce şaşırır. Görünüşe bakılırsa Jill, Pacino’ya ardında bıraktığı her şeyi anımsatmaktadır– Bronx’ta büyüdüğü ev, çocukluğu– sahnede Don Kişot’u canlandırmaya hazırlanan Pacino için bir şeyler yerine oturur. Gerçeklikle sorun yaşadığı için, Jill bir anda oyuncunun gözünde Jack’in tuhaf kız kardeşi olmaktan çıkar, o artık Don Kişot’un idealize ettiği romantic aşkı, Dulcinea’dır. Pacino, görevini gerçekleştirmek için onun kalbini kazanmalıdır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT