Kan ve Çikolata

Sinema Film Arşivi Kan ve Çikolata
Kan ve Çikolata

Orjinal Adı: Blood and Chocolate

Vizyon Tarihi: Bilinmeyen Tarih

Yönetmen: Katja von Garnier

Film Türü: Aksiyon

Senaryo: Ehren Kruger, Christopher Landon
Görüntü Yönetmeni: Brendan Galvin
Müzik: Reinhold Heil, Johnny Klimek
Oyuncular: Agnes Bruckner, Hugh Dancy, Olivier Martinez, Katja Riemann
Yapım: 2007, ABD
Dağıtımcı: Özen Film

Fragman Adresi: http://www.universcinema.com/ww/chfr/videotrailer.php?titre=Blood%20and%20Chocolate

Orjinal Sitesi: http://www.mydarkestsecrets.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Belirsiz..
Vizyona Giriş Tarihi: 8 Haziran 2007

On yıl önce, Colorado dağlarında genç bir kız, ailesinin kanlarında taşıdıkları bir gizem yüzünden vahşi avcılar tarafından öldürülmesini çaresizle izledi. Ormana kaçarak ellerinden kurtuldu ve avcıların hiç bir zaman bulamadıkları bir şeye, bir kurda dönüştü.
Şimdi, dünyanın yarısı kadar mesafe katetmiş olmasına rağmen, Vivian Gandillion (Agnes Bruckner) hala kaçmakta.

Bükreşin göreceli güvenliğinde yaşayan Vivian, günlerini bir çikolata dükkanında çalışarak, gecelerini ise, şehrin yeraltı klüplerinde kuzeni Ralf’in (Bryan Dick) ve suçlular çetesi “Beşler”in saçmalıklarını ört bas etmekle geçiriyor. Fakat sadece şehrin civarındaki ormanlara gittiğinde Vivian kendini gerçekten özgür hissediyor, fakat her ne kovalıyorsa, elinden sürekli kaçıyor gibi görünüyor.

Aiden Galvin (Hugh Dancy), Bükreş’in eski sanat eserlerini, hem insan hem kurt görünüşüne bürünebilen, bir zamanlar insanlar arasında kutsal kabul edilmiş olan mitolojik kurt adamlar hakkında yazdığı yeni kitabı için araştıran bir yazardır.
Kendi adına bir sürü sorunla karşılaşan Aiden, canavar, katil gibi isimlerle anılan ve soylarının tükendiğini düşündüğü bu yabancı canlıların iç yaşamlarını keşfetmeyi umut etmektedir. Onların kendisinden daha yüce olduğuna, oldukları şeyi değiştirebilme yeteneğine sahip olduklarını düşünmekte ve buna imrenmektedir. Fakat bilmediği şey ise, kurt adamlarının gayet gerçek olmalarının ötesinde, soylarının tükenme tehlikesinden çok uzak olmalarıdır.

Şans eseri bir karşılaşma sonucunda, terkedilmiş bir kilisede yapılan garip bir ayin sırasında Aiden gerçekle yüz yüze gelir: Vivian ile..
Diğerlerinin de sırları olabilir fakat hiç birisi Vivian kadar olağanüstü değildir. Kendi türünün son örneği olan Vivian, yeryüzündeki son kurtadam sürülerinden birinin gizemli başkanı Gabriel’in (Olivier Martinez) koruması ve kontrolü altında yaşamaktadır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT