Kayıp Hazine

Kayıp Hazine

Orjinal Adı: St. Trinian`s: The Legend Of Fritton`s Gold

Vizyon Tarihi: Bilinmeyen Tarih

Yönetmen: Oliver Parker - Barnaby Thompson

Film Türü: Macera

Film Süresi: 107 dk.

Senaryo: Piers Ashworth & Nick Moorcroft
Yürütücü Yapımcı: Nigel Green, Rupert Everett, James Spring Paul Brett, Chris Smith, Tim Smith
Görüntü Yönetmeni: David Higgs
Kostüm: Rebecca Hale
Makyaj & Saç: Kirstin Chalmers
Kurgu: Emma E. Hickox
Dağıtım: Tiglon Film
İthalat: İrfan Film
Oyuncular: Rupert Everett, Colin Firth, David Tennant, Talulah Riley, Juno Temple, Gemma Arterton

Fragman Adresi: http://www.stardusttrailers.com/english/scheda_trailerori.php?id=18583&titolo=St%20Trinian%27s%202:%20The%20Legend%20of%20Fritton%27s%20Gold

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Belirsiz..
Vizyon Tarihi: 17 Haziran 2011

St Trinian kızları geri döndüler ve yine eski yaramazlıklarının peşindeler.

Bu kez hedefleri Fritton Ailesine ait kayıp bir hazine. Fakat hazinenin peşinde yalnız değiller ve karşılarındaki rakip hiçte kolayca yenilip yutulur cinsten değil. Kötü şöhretli Kızlar Okulunda yeni dönem her dönem olduğu gibi yine kaos ve karmaşa içinde başlamıştır.

Derken kızlardan biri okulun sahibi Fritton ailesine ait olan tozlu arşivden eski bir yüzüğü çalarken yakalanır. Evet, okul her türlü deliliğe alışıktır fakat hırsızlık bunlardan biri değildir. Olayı soruşturan kızlar yüzüğü yabancı bir adamın istediğini öğrenirler üstelik oldukça yüklü bir para teklifi de yapmıştır. Bu eski püskü yüzüğün neden bu kadar değerli olduğunu anlayamayan kızlar küçük hırsızı Müdire Bayan Fritton’a teslim ederler.

Durumu dinleyen Müdire yüzüğü görmek ister ve gördüğü anda da gözleri yerinden uğrar. Yüzük eski bir aile efsanesi olan Fritton Hazinesinin anahtarıdır, daha doğrusu anahtarın yarısıdır. Bir anda zengin olma hayalleri kuran kızların artık anahtarın diğer yarısını bulup hazineyi ele geçirmekten başka hayalleri yoktur. Tabii hazinenin peşine düşen sadece St Trinian kızları değildir, gizli AD1 cemaatini yöneten zengin ve güçlü Sir Pomfrey’de aynı şeyin peşindedir. AD1 tamamen kadın düşmanlığı üzerine kurulmuş bir cemaattir ve hazineyi kaptırmaya da hiç niyetleri yoktur hele ki bir avuç süslü okul kızına asla!

Ve savaş başlar.

Bu savaşta onlara yardımcı olacak biri daha vardır, Müdire Fritton’ın eski sevgilisi Geoffrey Thwaites. Eski bir üyesi olduğu cemaate karşı kızlarla beraber savaşmaya kararlı gibi görünmektedir. Ama eski de olsa kadın düşmanı bir cemaatin üyesine ne kadar güvenilebilir ki?

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT