Komik Bir Aşk Hikayesi

Sinema Film Arşivi Komik Bir Aşk Hikayesi
Komik Bir Aşk Hikayesi

Orjinal Adı: Komik Bir Aşk Hikayesi

Vizyon Tarihi: Bilinmeyen Tarih

Yönetmen: Cüneyt Yosulçay

Film Türü: Komedi

Film Süresi: 95 dk.

Senaryo: Aydoğan Temel
Oyuncular: Yakup Yavru, Durul Bazan, Arzu Yanardağ, Hülya Şen, Aydoğan Temel, Seyhan Arman, Rıza Karaağaçlı, Berceste Kitapçı, Ayşegül Kaygusuz, Sema şahingöz
Dağıtım: Özen Film

Paylaş:

2 Yorum:

istanbul.net.tr Belirsiz..
Komik Bir Aşk Hikayesi
Vizyon Tarihi: 11 Mayıs 2012

Atila, her zamanki günlerinden birinde, televizyondaki bir ? lmin diyaloglarına dikkat kesilir. Tekerlekli sandalyedeki bir gence, annesi önermektedir: “Oğlum hiç değilse sana bir bakıcı tutsaydık?” Atila’nın aklına parlak bir ? kir gelir. Hemen 118’li bir numaradan, ilan verebileceği bir telefon numarası alır. İlan şöyledir: “Yatılı bakıcı aranıyor!”

Atila’nın derdi eğlenmek, monoton yaşantısına renk katmaktır. Kör olduğu anlaşılmasın diye bir gözlük takar. Hatta bakıcı adaylarını, tekerlekli sandalyede karşılayarak, kötürüm rolüyle bir maceraya girişir.

Ve sırayla bakıcı adayları gelmeye başlar... Zayıf kadın, Popo Hanım, Geveze Kadın,Trans, Moldovyalı Eva, İhtiyar teyze, Rockçı kız, Sharon Stone...

Atila gün içinde Hamdi ile bu olayı paylaşmış ve aralarında espriler yapmışlardır. Hamdi ve Nevzat, patronlarının gazeteye bakıcı ilanı verdiğini şirket odasında konuşurlarken, bir belge imzalatmak üzere odaya giren Leyla bu sohbete kulak misa?ri olur...“İyi iş aslında. Hem yiyip, içecek, yatacak.. Hem de üzerine para alacak.”

Leyla,o gece İlkay’ın yeni erkek arkadaşı geleceği için rahatsızlık vermek istemez. Aslına bakarsanız, bu durumlardan artık kendisi rahatsız olmaktadır. Otele gidecek parası da yoktur. Çaresiz düşünürken aklına, aynı gün şirkette şahit olduğu Hamdi beyin konuşması gelir. Sabit bir telefondan iş yerini arar. Sesini değiştirip Hamdi’den Atila’nın telefonunu ister.

Neticede, Leyla bakıcı olarak işe başlar. İlerleyen günler Atila üzerinde olumlu etkiler göstermeye başlamıştır. Çünkü Leyla cıvıl cıvıl, hayata pozitif bakan, özverili ve sevilesi bir kadındır. Ve Atila yavaş yavaş gönlünü kaptırmaya başlar.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

bebeğim sarı seda bu filmde eminim gülmekten kopacağız
güzelmişşşşş
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT