Max Maceraları: Dinoterra

Sinema Film Arşivi Max Maceraları: Dinoterra
Max Maceraları: Dinoterra

Orjinal Adı: Max Dinoterra

Vizyon Tarihi: Bilinmeyen Tarih

Yönetmen:

Film Türü: Çizgi Film, 3 Boyutlu

Seslendirenler: Yekta Kopan, Hülya Avşar, Kenan Doğulu, Ezgi Bakışkan, Bahtiyar Engin, Serhan Aslan, Sait Seçkin, Kadir Özübek, Sefa Zengin, Murat Prosçiler, Nazan Diper, Esin Karakaya, Suzan Acun.
Dağıtım: Duka Film.

Orjinal Sitesi: http://www.aslanmax.com/dinoterra/

Paylaş:

2 Yorum:

istanbul.net.tr Belirsiz..

Vizyon Tarihi: 03 Mayıs 2013

Gölgelerin Efendisi, Aslan Max’ın kristalleri ele geçirmesini bir kez daha başarıyla engelledikten sonra, bu kez çok daha güçlü olan Dinozor Kristallerinin varlığını öğrenerek geri döner.

Gölgelerin Efendisi bu kristalleri kötü niyetleri için kullanmak üzere ele geçirmeyi planlamaktadır. Oysa kristalleri ele geçirmesi olduça zor olacaktır; çünkü bu kristaller yalnızca Dinozorların ait olduğu tarih öncesi çağda bulunabilmektedir!

Gölgelerin Efendisi, Beyaz Kaplanların kraliçesi olan Kraliçe Felina ile iş yapmaya karar verir.

Aslanların ezeli rakibi olan Beyaz Kaplanlar, aynı zamanda Dinozorların çağına geçiş sağlayan büyülü zaman kapısına ait tek anahtarı da elinde bulundurmaktadır. Zamanın Zerrecikleri’nin Beyaz Kaplanlardan olan nöbetçileri, Gölgelerin Efendisi’nin geçmişe yolculuk ederek güçlü kristallerini aramasına yardım eder. Bu kristaller, güçlü bir T-Rex olan ve Kral tarafından korunan Kükremeler Kristali, vahşi gökyüzü avcıları tarafından korunan Uçuş Kristali ve son olarak da gizemli Trispike’lar tarafından korunan Görev Kristali’dir.

Gölgelerin Efendisi’ni durdurabilmek için Aslan Max ve arkadaşları onu zamanda yaptığı yolculukta takip etmeli, üç güçlü Dinozor Kristalini Gölgelerin Efendisi’nden kurtarmalıdır.

Acaba Aslan Max geleceği kurtarmak için geçmişi fethedebilecek midir?

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

gsgdfgdfdsf
Aman diyim gitmeyin. Paranıza yazık olur. Netteki güzel yorumlara da kanmayın. Daha yarısı gelmeden çocuk kendisi çıkıp gitmek isteyecektir zaten.
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT