Melissa P.

Melissa P.

Orjinal Adı: Melissa P.

Vizyon Tarihi: Bilinmeyen Tarih

Yönetmen: Luca Guadagnino

Film Türü: Erotik

Senaryo: Barbara Alberti, Cristina Farina, Luca Guadagnino
Kitap: (Yatmadan Önce Yüz Saç Fırçası Darbesi) - Melissa P.
Görüntü Yönetmeni: Mario Amura
Müzik: Lucio Godoy
Oyuncular: Maria Valverde, Fabrizia Sacchi, Primo Reggiani, Nilo Mur, Elio Germano, Letizia Ciampa, Davide Pasti
Dağıtımcı: Warner Bros.

Orjinal Sitesi: http://www.melissa-p.it/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Belirsiz..
Vizyona Giriş Tarihi: 30 Haziran 2006

Melissa küçük bir kasabada yaşayan, 16 yaşında, tatlı ve masum bir kızdır. Kendi hayatlarına kapılmış olan anne babası, kızlarının kadınlığa adım atmak üzere olduğu gerçeğine kayıtsızdırlar. Yalnızca “rock and roll” saplantısı olan özgür ruhlu büyükannesi, Melissa’ya bir yetişkin gibi davranmakta ve ona gerçekten kulak vermektedir. Okulda, kendi dünyasında kaybolmuş olan Melissa günlerini çocukça bir aşk duyduğu, yakışıklı ama kendisine ilgisiz sınıf arkadaşı Daniele hakkında hayaller kurarak geçirmektedir. Okula Marco adında yeni bir öğrencinin gelmesi bile Melissa’da etki yaratmaz; oysa, kibar Marco onu uzaktan hayranlıkla izlemektedir. Daniele nihayet Melissa’yı fark ettiğinde, genç kız öylesine büyük bir heyecan duyar ki genç erkeğin amacının saflıktan çok uzak olduğunu fark etmez.

Daniele’nin cazibesine kendisini safça kaptıran Melissa, yetişkinlere ait cinsel hayata şiddetli bir giriş yapar. Daniele ve arkadaşı Arnaldo’nun sadistçe oyunlarında bir piyon hâline gelir. Bu deneyim yüzünden önce dehşet ve aşağılanma hislerini yaşasa da, Melissa, cinsel konuda kendini eğitme konusunda dizgini eline alınca, av artık avcı olur.
Günlüğünde çeşitli erkeklerle cinsel birlikteliklerinin ayrıntılı bir kaydını tutar. Bu deneyim onu güçlendirmek yerine, ahlaksızca bir girdaba sürükler ve Melissa en iyi arkadaşını kaybetmek ve sınıf arkadaşlarınca dışlanmak suretiyle gittikçe yalnız kalır.
Sevgili büyükannesi aile evini terk ettiğinde, Melissa, bir çocuğun deneyimiyle tehlikeli yetişkinler dünyasında keşfe çıkmak zorunda kalır. Trajik bir kayıp genç kızın yıkıcı davranışlarının farkına varmasına, kadınlığın ve aşkın gerçekten ne anlama geldiğini kavramasına neden olur.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT