Safari Macerası 3D

Orjinal Adı: African Safari

Vizyon Tarihi: Aralık 12, 2014

Yönetmen: Ben Stassen

Film Türü: Belgesel

Film Süresi: 85 dk

Senaryo: Ben Stassen, Michel Fessler.
Yapımcılar:Ben Stassen.
Görüntü Yönetmeni:Sean MacLeod Phillips.
Müzik:Ramin Djawadi.
Oyuncular: Kevin Richardson.
Dağıtım: Bir Film.

Orjinal Sitesi: http://www.africansafari3d.fr/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr 12 Aralık 2014 Cuma

Safari Macerası 3D, sizi üçüncü boyutta gerçek zamanlı mükemmel bir maceraya davet ediyor. Namibya’nın Pasifik kıyılarından Kilimanjaro’nun zirvesine uzanan bu yolculukta koltuklarınızda kıpırdayamayacaksınız. Üflemeli ateşle çalışan balonla, rehberlerimiz Kevin ve Mara ile buluşacağımız Namibya’ya gidecek ve oradan aslanların, fillerin, suaygılarının, gergedanların ve leoparların dünyasına gireceğiz.

Sırasıyla leoparların anavatanı Waterberg’i ve herhangi bir denize akmayan Okavango nehrini ziyaret edeceğiz. Jipimize atlayıp Chobe Ulusal Parkı’na gidip fil dostlarımızla hasbihal edeceğiz. Ardından, İskoç seyyah Doktor David Livingston’ın rotasına sadık kalarak Zambezi Nehri boyunca muazzam Victoria Şelaleri’nde sonlanan balon yolculuğumuza çıkacağız. Balonda hiç inmeden Tanzanya’ya geçecek, Hemingway’in Afrika’nın en güzel gölü dediği Manyara Gölü üzerinde uçacak, gölün etrafında toplaşmış allı turnaları seyredeceğiz.

Ayaklarımız yeniden yere bastığında soluğu yer kürenin en büyüğü, Ngorongoro Krateri’nde alıyoruz. Buradaki vahşi hayata tanıklığımız bizi doğayla bütünleştirecek. Geceyi burada geçirdikten sonra Serengeti’ye yollanacağız. Son durağımız Kilimanjaro’da gözlerimizin önüne serilen manzara, insanlığın ‘sanayi’ iştahından kurtulan bu harika karşısında bizi yaşam sevinciyle karşılayacak.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT