Sizi Seviyorum

Sinema Film Arşivi Sizi Seviyorum
Sizi Seviyorum

Orjinal Adı: Sizi Seviyorum

Vizyon Tarihi: Bilinmeyen Tarih

Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu

Film Türü: Komedi

Oyuncular : Emre Altuğ, Durul Bazan, Birce Akalay, Irmak Ünal, Deniz Sürmeli, Ece Özdikici, Ecem Özkaya, Zeynep Aydemir, Selen Sevigen, Tamay Kılıç, Şebnem Ürüt, Özgür Doğu
Yapımcı : Banu Akdeniz
Müzik :Mehmet Erdem & Cihan Güçlü
Kurgu : Emrullah Hekim

Fragman Adresi: http://www.siziseviyorumfilm.com/

Orjinal Sitesi: http://www.siziseviyorumfilm.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Belirsiz..
Gösterim Tarihi: 18 Eylül 2009

Çapkın bir adam olan Erkut, sevgilisi tatildeyken onu bir başkası ile aldatmaktadır. Kız arkadaşı Eda’nın eve erken dönmesi Erkut’u yakalamasına sebep olur. Kız arkadaşı Erkut’a hala aşıktır ve ona sorar; Neden? Erkut’un açıklaması ise çok cüretkardır. “-Biz erkekler böyleyiz, hep aynı kadın hep aynı ilişki sıkılıyoruz, seni seviyorum ama bu durum bu gerçeği değiştirmiyor” diye karşılık verir genç adam. Eda yıkılmıştır, bir taraftan Erkut’tan vaz geçmek istememekte diğer taraftan ise böyle yaşamak istememektedir. Onu terk eder.

Ancak Eda durumu arkadaşı Aylaya açtığında Ayla’nın aklına tek gelen intikamdır. Öyle ya; Erkut tıpış tıpış geri dönmelidir. Bunun için daha önceden kendisine tavsiye edilen bir fal kafe’de çalışan Hatice’yi bulur. Eda Hatice’ye durumu anlatınca Hatice Eda’nın durumuna acır. Hala sevmektedir genç kadın çünkü. Ve bir çözüm bulacağını söyler. Sonrasında Hatice ile ne konuştuklarını görmeden Edanın eve dönüşünü görürüz. Erkut şaşırmıştır. Ama keyiflenir, sevgilisi kendisinden vaz geçmemiştir. Erkut’un arkadaşı Gökhan kadının intikam almak için dönmüş olacağını söyler ama bu kadar karmaşık bir intikamı düşünmez Gökhan. En fazla Erkut’un bir yerlerini keseceğini düşünür. Erkut’u da bu konuda telaşlandırır, hatta uyumamasını söyler ama Erkut yine de dayanamayıp uyur.

Ertesi sabah keyifle kalkar Erkut. Her yeri sağlamdır ama yan tarafa döndüğünde şok bir manzara ile karşılaşır. Eda’nın yerinde bir başkası yatmakta ve Eda olduğunu iddia etmektedir. Erkut konusunda her şeyi biliyordur bu kadın. Edadır, ya da öyle midir Erkut hiç anlayamaz. Ama tüm huyları Edadan farklıdır. Farklı talepleri vardır. Erkut tam bir gün boyunca yeni Edayı tanımaya çalışırken ertesi gün bir başkası ile uyanır. Yine farklı bir kadındır yanındaki. Saç rengi ile göz rengi ile başkasıdır. Ama bu kadın da Eda olduğunu iddia etmektedir. Yine günü bu kadını tanımaya harcar, bir öncekinden ve ilk Eda’dan farklıdır bu kadın. Ve her yeni gün bir başka kadınla uyanır Erkut. Kadınların hepsi Eda olduklarını iddia etmektedirler. Erkut kafayı yemiş olduğunu düşünmektedir. Arkadaşı Gökhan’ın bu durumun keyfini çıkarmasını söylese de o da duruma anlam veremez.

Her gün bir başka kadın… Erkut’un sevgilisi her gün değişmektedir. Filmimizin cümlesi de zaten budur? Sevgiliniz her gün bir başka kadın olarak karşınıza çıkarsa ne yaparsınız? Bu bir erkek rüyası mıdır? Yoksa kabus mudur?

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT