All Sports Cafe

Yeme İçme Kafe All Sports Cafe

Mutfak Türü: Uluslararası Mutfak, CAFE

Adres: Bıyıklı Mehmet Paşa Sok. No:1/2 34337 Etiler Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 257 42 99

Faks: 0212 257 72 43

Web: http://www.allsportscafe.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haziran 1, 2012
`93 Ocak : All Sports Cafe fikri, Zehra Aktay ile kayınbiraderi Metin Aktay tarafından ortaya çıkarıldı. Hakan Ezer’in; Aide Eczanesi’ni All Sports Cafe Etiler’e dönüştürmesi tam 11 ay sürdü. Berna Mimaroğlu ve Can Onat ekibi, Cafe’nin grafik çalışmalarını üstlendi. Can, All Sports Cafe’den hala kurtulamamış durumda.
` 94 2 Ocak: All Sports Cafe Etiler açıldı.
` 95 Ocak: All Sports Cafe Nişantaşı için start verildi.
` 95 Ağustos: Fulya’da merkez ofis açıldı ve Aydın Aktay da All Sports Cafe’ci oldu.
` 96 5 Şubat: All Sports Cafe Nişantaşı açıldı.
` 99 Ocak: Bakery’Z fikri doğdu.
` 99 Temmuz: Pasta imalathanesi, Etiler’den Fulya’ya taşındı.
` 00 Nisan: All Sports Cafe Catering hizmetleri yayılmaya başladı.
` 00 Kasım: “Yaratıcı Pastalar” imalatına başlandı.

Açıldığımız bölgelerde, "Cafe" kültürünün en eski yaratıcılarından sayılırız artık. Ne de olsa, 12 senedir aynı çizgide ve aynı değerleri koruyarak bugünlere geldik. Samimi servisimiz ve şahsımıza münhasır mönümüz ile dünyada bile bir cafe için uzun sayılabilecek bir yaşam sürecinde, müşteri memnuniyeti idealimizden hiç ödün vermedik. Açıkçası bu özelliğimizle, içten içe iftihar ediyoruz.

İlk günlerimizde, heyecanla kapımızdan giren kısıtlı kişi sayısı ile ilgilenirken, bugün; hatırı sayılır bir seviyeye ulaşmış olan müdavim All Sportslular ile selamlaşıp, uzun süreli eksikliklerinde sıhhatlerini merak eder olduk.

Peki, servis sektörünün cilvelerinden kaynaklanan hatalarımız olmadı mı? Hiç çok veya az pişmiş yemek servisi yapmadık mı? Veya müşterilerimizi gerektiğinden fazla aç bekletmedik mi? Tabi ki oldu; ama her hatayı, daha iyiye ve daha doğruya giden yolda bir geri besleme olarak algıladık ve hatalarımızdan öğrendiklerimizi işimizde kullandık. Eleştirilere her zaman "müşteri haklıdır" mantığı ile yaklaşıp, bizim neyi, nasıl istediğimizin değil, onların ne arzu ettiklerinin önemini kavradık.

Mükemmel olmadığımızın bilincindeyiz, ancak All Sports ailesi olarak, bizden "cafe" olarak beklenenlerin ötesinde, kendi hayat felsefemizi ve görüşlerimizi de cafelerimize yansıttığımıza inanıyoruz. Sevgi zenginliğimizde, çalışanlarımıza kardeşlerimiz, müdavimlerimize dostlarımız olarak bakabiliyoruz.

Tüm All Sports tarzı hizmet ve ürünleri, gerek kendi evlerinde ve işyerlerinde, gerekse sair mekanlardaki davetlerde de görmek isteyen müşterilerimize "Catering" hizmetleri de vermeye başladık. Bu tarz faaliyetlerimizin en belirgin özelliği, hizmetlerimizin sadece "All Sports Catering Mönüsü" ve mümkün olabildiğince kendi servis elemanlarımızla verilebilmesidir.

"Cafe"ciliğimiz ve "Catering" hizmetlerimiz yaşamımızın bir parçası olarak devam ederken, genel talep üzerine, açıldığımız günden beri kendi imalatımız olan pastane ürünlerimizi, “Bakery`Z" adı altında, sipariş bazında üretmeye başladık. Bu ivme ile; klasik All Sports pastane mönüsüne eklediğimiz, her türlü hayal gücüne hizmet vermeyi amaçlayan, kişi ve konulara özel "Yaratıcı Pastalar"ımız da imalat hayatımızın keyfi ve süsü oldu.

Park Yeri Yok

Kredi Kartı: Bütün Kartlar Gecerli

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Kafe Bar Restoran Haberler Yemek Tarifleri Popüler Mekanlar Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT