Selvi Restaurant

Mutfak Türü: Türk Mutfağı

Adres: Sıraselviler Cad. No:42-44 Taksim Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0(212) 293 89 64

Faks: 0(212) 293 89 65

Web: http://www.selvirestaurant.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haziran 1, 2012

Gelenekler ve ulusal değerler ancak sahip çıkılırsa yaşarlar ve gelecek nesillere aktarılabilirler. Millet olarak birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir coğrafyada yaşıyoruz. Bu medeniyetlerin etkileriyle yoğrulmuş, ama kendine has özelliklerini yitirmemiş inanılmaz bir yemek kültürüne sahibiz.

Bizlere düşen en önemli görevlerden biri, atalarımızın bizlere bıraktığı bu kültüre sahip çıkmak, Türk Mutfağı`nı yaşatmak ve tüm dünyaya tanıtmaktır. Bu görev bizim yemek kültürümüzden farklı bir kültür olan fast-food`un yaygınlaştığı günümüzde daha da önemli bir hale gelmektedir.

Sınırsız çeşit ve lezzete sahip Türk Mutfağı, Dünyanın sayılı mutfaklarından biridir. Buna rağmen Türk Mutfağını yeterince tanıtamadığımız bir gerçektir.

Biz SELVİ RESTAURANT olarak bu gerçeği göz önünde bulundurup Türk Mutfağı`nın bütün güzelliklerini ve lezzetini dünyaya tanıtmayı misyon edindik. SELVİ RESTAURANT olarak bunu yaparken modern dünyanın olanaklarını göz ardı etmemeye özen gösteiyoruz. Zira 1950 yılında açılan restaurantımız 1970 yılında Türkiye`de ilk Self Servis hizmetini sunmaya başlamıştır.

SELVİ RESTAURANT olarak en büyük hedefimiz, bu misyonu kendimize şiar edinerek dün olduğu gibi yarın da Türk Mutfağı`nın güzelliklerini ve lezzetini tüm Dünya`ya tanıtmaya devam etmektir. Herkesi SELVİ RESTAURANT `ın lezzet dolu dünyasına bekliyoruz.

Park Yeri Yok

Kredi Kartı: Visa-Master

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Kafe Bar Restoran Haberler Yemek Tarifleri Popüler Mekanlar Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT