Yenilmezler: Ultron Çağı

Orjinal Adı: Avengers: Age of Ultron

Vizyon Tarihi: Mayıs 1, 2015

Yönetmen: Joss Whedon

Film Türü: Macera, Aksiyon

Film Süresi: 141 dk

Senaryo: Joss Whedon.
Yapımcı: Kevin Feige.
Müzik: Brian Tyler, Danny Elfman.
Görüntü Yönetmeni: Ben Davis.
Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle.
Dağıtım: UIP.

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr 01 Mayıs 2015 Cuma

Tony Stark hızlıca uyku halinde olan bir barış programını başlatmayı deneyince, işler ters gider ve “Yeryüzünün En Güçlü Kahramanları”; Iron Man, Captain America, Thor, The Incredible Hulk, Black Widow ve Hawkeye, gezegenin kaderini dengede tutabilmek için zorlu bir teste tabii tutulurlar..

Tony Stark uyku halinde olan bir barış programını başlatmayı deneyince, işler ters gider ve “Yeryüzünün En Güçlü Kahramanları”; Iron Man, Kaptan Amerika, Thor, Hulk, Black Widow ve Hawkeye, gezegenin kaderini dengede tutabilmek için zorlu bir teste tabii tutulurlar. Hain Ultron yaklaşırken, onun korkunç planlarını durdurmak Yenilmezler’e düşer.

Marvel’ın “Yenilmezler: Ultron Çağı” filminde, Iron Man olarak geri dönen Robert Downey Jr., Kaptan Amerika rolünde Chris Evans, Thor olarak Chris Hemsworth ve Hulk rolünde Mark Ruffalo yer alıyor. Black Widow’u Scarlett Johansson ve Hawkeye’ı Jeremy Renner canlandırırken, Samuel L. Jackson, Nick Fury karakteriyle ve Cobie Smulders ise Ajan Maria Hill olarak filmde yer alıyorlar. Yenilmezler ekibi, Ultron rolündeki, insanoğlunun soyunu tüketmek isteyen korkunç teknolojik ve kararlı bir kötü adam olan James Spader’ı alt etmek için tekrar bir araya gelmek zorunda. Film devam ederken, iki adet gizemli ve güçlü yeni karakter de karşımıza çıkıyor. Elizabeth Olsen’ın canlandırdığı Wanda Maximoff ve Aaron Taylor-Johnson’ın canlandırdığı Pietro Maximoff... Paul Bettany de Vision olunca, ekibimiz eski bir dostla, yeni bir formda karşılaşmış oluyorlar. Joss Whedon tarafından yazılan ve yönetilen filmin yapımcılığını Kevin Feige (p.g.a.) üstleniyor. Marvel’dan “Yenilmezler: Ultron Çağı” popüler bir Marvel çizgi roman serisi olan ve ilk kez 1963 yılında basılan “Yenilmezler”in bir uyarlaması. Kahramanlarımız Marvel’dan “Yenilmezler: Ultron Çağı” filminde, 1 Mayıs 2015’te döndüğünde, aksiyon dolu bir gerilime hazır olun.

1. film harikaydı 2 ye bugun gideceğim umarım guzeldır.
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT