Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı

5

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı
Kategori:Fuar
Tarihler: 17 Şubat 2011 Perşembe
20 Şubat 2011 Pazar
Yer:İstanbul Fuar Merkezi
Adres:İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy İstanbul Yeşilköy İstanbul Web:www.efemfuar.com


 • 19 yıldan beri, Anne-bebek ve çocuk sektörünün önde gelen kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirdiğimiz fuarımızın, 20. si 17-20 Şubat 2011 tarihinde İstanbul Fuar Merkezin`de açılıyor.

  Yıllardır sektörün tek buluşma noktası olan fuarımız, bu yıl çok daha geniş bir katılımla, yurt içi ve yurt dışı ticari bağlantılarının yapıldığı, sektöre ve halka en yeni ve en modern ürünlerin sunulduğu önemli bir ticari platform olup, sizlere yeni pazarlara açılma konusunda geniş bir imkan sunacaktır.

  Tekstilden mobilyaya, araç gereçten kozmetiğe, oyuncaktan gıdaya, Hizmet kuruluşlarından sağlık kuruluşlarına kadar pek çok sektörden firmalar ile alıcıları karşı karşıya getiren fuarımız, konunun önemi ve hassasiyeti bakımından, yazılı ve görsel basında geniş bir şekilde yer almaktadır.

  Ayrıca yurt içi ve yurt dışında yaptığımız tanıtım kampanyaları ile çok geniş bir pazarı sizlerle buluşturmak ve özellikle ihracat potansiyelimizi arttırmak konusunda önemli çalışmalar yapılmaktadır.

  Bebek ve çocuk sağlığı konusunda yapılan paneller her yıl binlerce annenin birçok konuda bilgi sahibi olmasına, bilinçlenmesine yardımcı olmakta, sağlıklı bir gelecek için bir ışık olmaktadır.

  Geçen yıl yapılan fuarımız yaklaşık 47.500 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Bu yıl çok daha geniş bir çapta hazırlanan tanıtım kampanyasıyla, daha geniş kitlelere ulaşmayı, daha büyük bir satış potansiyeline imkan yaratmayı hedeflemekteyiz.


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.ETKİNLİK TAKVİMİ