istanbul.net.tr Türkiyenin İlk Şehir Rehberi Sitesidir

Söyleşi Röportajlar

Demir - Güzin & Zeynep Özyağcılar

Şubat 9, 2017Dünyada ilk kez, Tiyatro Martı tarafından gerçek anne-kız oyuncularla sahnelenen Feminist yazar Rona Munro'nun oyunu Demir'i , oyuncular Güzin ve Zeynep Özyağcılar'la değerlendirdik.

Tiyatroadam – İvan İvanoviç

Aralık 18, 2016On sezonda sekiz farklı oyun sahneleyerek aldıkları ödüller ve başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Tiyatroadam ekibinden Fatih Koyunoğlu ve Emrah Eren'le Tiyatroadam ve oyunları İvan İvanoviç hakkında keyifli bir sohbet yaptık.

Ömrüm – Renan Bilek

Ekim 25, 2016Oyuncu ve müzisyen Renan Bilek'le oyunu “Ömrüm” ve anılara dair keyifli bir söyleşi yaptık. Belki biraz uzun oldu ama bir bu kadar daha anlatılacaklar kaldı.

Her yerde Tiyatro – Metin Zakoğlu

Ağustos 11, 2016Evde, hastanede, engelliler icin tiyatro gibi çalışmaları ile Türk tiyatrosunda birçok projenin öncüsü başarılı oyuncu Metin Zakoğlu ile zaman zaman oğlu Doruk'un da bize eşlik ettiği eğlenceli bir söyleşi gerçekleştirdik.
Hayatta farkında olmak, Akut 20 yaşında – Nasuh Mahruki

Hayatta farkında olmak, Akut 20 yaşında – Nasuh Mahruki

Haziran 14, 2016Akut'un kurucusu ve başkanı, dağcı, yazar, fotoğrafçı Nasuh Mahruki'yle eşi Mine Hanım'ın sıcak evsahibeliği, oğlu Barlas'ın little monkeys şarkıları, kızı Bilge'nin sevimli çığlıkları eşliğinde Akut, doğa sporları ve hayata dair samimi bir söyleşi yaptık.

123456789