istanbul.net.tr Türkiyenin İlk Şehir Rehberi Sitesidir

Söyleşi Röportajlar

Ömrüm – Renan Bilek

Ekim 25, 2016Oyuncu ve müzisyen Renan Bilek'le oyunu “Ömrüm” ve anılara dair keyifli bir söyleşi yaptık. Belki biraz uzun oldu ama bir bu kadar daha anlatılacaklar kaldı.

Her yerde Tiyatro – Metin Zakoğlu

Ağustos 11, 2016Evde, hastanede, engelliler icin tiyatro gibi çalışmaları ile Türk tiyatrosunda birçok projenin öncüsü başarılı oyuncu Metin Zakoğlu ile zaman zaman oğlu Doruk'un da bize eşlik ettiği eğlenceli bir söyleşi gerçekleştirdik.
Hayatta farkında olmak, Akut 20 yaşında – Nasuh Mahruki

Hayatta farkında olmak, Akut 20 yaşında – Nasuh Mahruki

Haziran 14, 2016Akut'un kurucusu ve başkanı, dağcı, yazar, fotoğrafçı Nasuh Mahruki'yle eşi Mine Hanım'ın sıcak evsahibeliği, oğlu Barlas'ın little monkeys şarkıları, kızı Bilge'nin sevimli çığlıkları eşliğinde Akut, doğa sporları ve hayata dair samimi bir söyleşi yaptık.

İstanbul'dan İstanbul'a Bir Dünya Seyahati - Ali Eriç

Haziran 14, 2016Ali Eriç, ilk kez Türk plakalı bir araçla dünya seyahati gerçekleştiren bir gezgin. Ali Eriç'le 1137 günlük yolculuğunu anlattığı “İstanbul'dan İstanbul'a Bir Dünya Seyahati” adlı kitabı ve bu gezinin ayrıntıları hakkında sohbet ettik.

Kusursuz kadın vücudu “Koza” – Mehmet Turgut

Mayıs 5, 2016Fotoğrafları yurt içinde ve yurt dışında defalarca sergilenmiş, birçok ödül almış, çizgisi farklı, başarılı fotoğrafçı Mehmet Turgut’la stüdyosunda fotoğrafçılık, fotoğraf sanatı, son sergisi “Koza” ve çalışmalarına dair sohbet ettik.

Müjgan Ferhan Şensoy

Mart 5, 2016Ferhan Şensoy ve Derya Baykal'ın kızı, Pera'daki Hayalet oyununun yazarı, oyuncusu ve yönetmeni Müjgan Ferhan Şensoy'la birlikte hem oyuna, hem sektöre dair bir söyleşi yaptık.
123456789