Nişantaşı’nda Açık Hava Konserleri Başlıyor

5

Nişantaşı’nda Açık Hava Konserleri Başlıyor
Kategori:Festival
Tarihler: 28 Haziran 2012 Perşembe
18 Temmuz 2012 Çarşamba
Yer:FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüsü


 • FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüsü’nde IŞIKLI GECELER sloganı ile gerçekleştirilecek bir dizi konser ve etkinlik kapsamında Nev, Yaşar, Göksel ve Yüksek Sadakat grubu müzikseverlerle buluşacak. Işıklı Geceler 28 Haziran’da Nev konseriyle başlıyor.

  Nişantaşı’nda bu yaz geceler yıldız isimlerden konserlerle şenlenecek. Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları, Feyziyeliler Işıklılar Derneği ve Şişli Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilecek Işıklı Geceler konser dizisi programı 21 Haziran’da düzenlenecek bir basın toplantısıyla duyurulacak.

  Toplam 4 etkinlik ile 7.500 kişilik bir seyirci kitlesine ulaşılması öngörülen konserler sayesinde Istanbul yeni bir etkinlik alanı kazanmış olacak.

  Nişantaşı’nda Açık Hava Konserleri Başlıyor Tıklayınız

 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Nişantaşı’nda Açık Hava Konserleri Başlıyor

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.


 • Görseller: Nişantaşı’nda Açık Hava Konserleri Başlıyor
  /Etkinlik/Fotograflar/festival/nisantasi-nda-acik-hava-konserleri-basliyor/39198/6/1/Etkinlik/Fotograflar/festival/nisantasi-nda-acik-hava-konserleri-basliyor/39198/6/2/Etkinlik/Fotograflar/festival/nisantasi-nda-acik-hava-konserleri-basliyor/39198/6/3/Etkinlik/Fotograflar/festival/nisantasi-nda-acik-hava-konserleri-basliyor/39198/6/4


ETKİNLİK TAKVİMİ