Yasak Aşk

5

Yasak Aşk
Kategori:Film Arşivi
Film Türü:Aşk, Dram
Orjinal Adı:Adore
Yönetmen:Anne Fontaine
Vizyon Tarihi:21 Şubat 2014 Cuma
Film Süresi:100 dk
Senaryo: Christopher Hampton.
İdari Yapımcılar: Naomi Watts, Troy Lum, Sidonie Dumas
Besteci: Christopher Gordon
Görüntü Yönetmeni: Christophe Beaucarne.
Oyuncular:: Robin Wright, Naomi Watts, Ben Mendelsohn, Sophie Lowe, Gary Sweet.
Dağıtım:M3 Film.


 • Vizyon Tarihi: 21 Şubat 2014

  Sanki başka bir dünyaya ait gibi güzel bir Avustralya sahil kasabasında geçen "Yasak Aşk", iki kadının bilinmez sulara dalışının izini sürerken, bir fabl atmosferi sunuyor.

  Ummadıkları mutluluğu, geleneğin sınırlarını aşan ilişkilerde bulan çok yakın iki arkadaş hakkında duygusal ve kışkırtıcı bir dram olan "Yasak Aşk"ta Naomi Watts ve Robin Wright dikkat çeken bir performans ortaya koyuyorlar. Yoldan sapmış bir aşkın öngörülemez öyküsü ve ebedi kadın dostluğunun yürekten bir kutsanışı olan "Yasak Aşk", ünlü yönetmen Anne Fontaine’in yönettiği ilk İngilizce film olarak karşımıza çıkıyor.

  Wattsve Wright hikayenin fiziksel ve psikolojik bileşenleri ile korkusuzca bütünleşirken, oynadıkları karakterleri canlı hale getiren karmaşık duyguları ve güçlü tutkuları da başarıyla yakalıyorlar. Xavier Samuel ve James Frecheville’in güçlü performansları da Wattsve Wright’ı tamamlıyor. "Yasak Aşk", aşkın, ailenin, ahlakın ve tutkunun karmaşıklığını keşfe çıkarken, sarhoş eden bir duygusallık saçıyor.


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Yasak Aşk

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.


 • Fragmanlar: Yasak Aşk

 • Görseller: Yasak Aşk
  /Sinema/Fotograflar/yasak-ask/4379/1/Sinema/Fotograflar/yasak-ask/4379/2/Sinema/Fotograflar/yasak-ask/4379/3/Sinema/Fotograflar/yasak-ask/4379/4/Sinema/Fotograflar/yasak-ask/4379/5/Sinema/Fotograflar/yasak-ask/4379/6


ETKİNLİK TAKVİMİ