Bu İşte Bir Yalnızlık Var

5

Bu İşte Bir Yalnızlık Var
Kategori:Film Arşivi
Film Türü:Aşk, Dram
Orjinal Adı:Bu İşte Bir Yalnızlık Var
Yönetmen:Hakan “Ketche” Kırvavaç
Vizyon Tarihi:13 Aralık 2013 Cuma
Senaryo: Burak Göral.
Yapımcılar:Murat Akdilek.
Görüntü Yönetmeni: James Gucciardo.
Müzik: İskender Paydaş, Tarkan Gözübüyük.
Oyuncular:Özgü Namal, Engin Altan Düzyatan, Emin Gürsoy, Gaye Gürsel, Ümit Erdim, Devrim Akın, Merve Ateş, Müge Boz, Atiye , Turgut Berkes, Wilma Elles, Polat Bilgin.
Dağıtım: Tiglon.


 • Vizyon Tarihi: 13 Aralık 2013

  Birkaç yıl öncesine kadar bir rock grubunda çalan, besteler yapan ve zamanında parlak bir gelecek vaat eden, 30’larının sonlarındaki eski müzisyen Mehmet (Engin Altan Düzyatan), müzikten uzaklaşmış, boşanmış, geçimini gitar tamir ederek ve özel ders vererek sağlayan bir adamdır. Onu hayata bağlayan en önemli şey ise haftada bir gün görebildiği 9 yaşındaki kızı Ezgi’dir.

  Mehmet, boşandıktan sonra başka biriyle evlenen eski eşi Nazlı’yla (Gaye Gürsel) kızı için hala görüşmektedir. Büyük bir aşkla evlendikleri Nazlı’yla artık hiç anlaşamıyor ve sürekli atışıyorlardır.

  Mehmet evliyken de sık sık görüştükleri Ayşe (Özgü Namal) ve kocası Orhan’la (Polat Bilgin) aynı apartmanda oturmaktadır. Ayşe ve Orhan’ın da evlilikleri son dönemde çatırdamaktadır… Tartıştıkları bir akşam Orhan evi terk edince Mehmet, Ayşe’ye destek olur. Hiç kimseye gittiği yeri söylemeden evini terk eden Orhan kayıptır, günler geçtikçe Ayşe’nin endişesi ve merakı artar.

  Mehmet Ayşe’ye kocasını bulmakta yardım etmeye karar verir. Bu arada çok sevdiği ve ona zamanında çok ağabeylik yapan Nihat’ı tam da o günlerde kaybetmesinin acısını yaşıyordur. Bu acı haberi ulaştıran eski arkadaşı Altan (Emin Gürsoy) ona popüler bir pop şarkıcısı olan Atiye’nin orkestrasında iş bulur... Mehmet kendi karakterine hiç uygun bulmadığı bu işi bu işi sonrasında zevk alacağından habersiz bir şekilde hiç istemeden “mecburen” ve Altan’ın ısrarı yüzünden kabul eder.

  Bütün bu karışık günlerin içinde Mehmet, Ayşe’yle kocasını aramak için geçirdiği zaman içinde bu hayatın böyle ‘yalnız’ daha nereye kadar gideceğini sorgulamaya ve gençliklerinden beri çok iyi anlaştığı Ayşe’den giderek daha fazla hoşlanmaya, hatta ona şiddetli bir aşk duymaya başlar...


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Bu İşte Bir Yalnızlık Var

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.


 • Fragmanlar: Bu İşte Bir Yalnızlık Var

 • Görseller: Bu İşte Bir Yalnızlık Var
  /Sinema/Fotograflar/bu-iste-bir-yalnizlik-var/4320/1/Sinema/Fotograflar/bu-iste-bir-yalnizlik-var/4320/2


ETKİNLİK TAKVİMİ