Aslı Börek

5

Aslı Börek
Kategori:Aslı Börek
Mutfak Türü:Pastane
Adres:Atrium Alışveriş Merkezi, Ataköy Bakırköy İstanbul Telefon:0212 661 03 33 Web:www.asliborek.com


 • Kadınlarımızın el emeği ile hijyenik koşullarda hazırladığı ürünlerimiz Aslı Börek adı altında tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini kazanmaktadır.

  İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit ve Antalya illerimizde, 24 franchise sisteminde, toplam 65 şube ile hizmet veren firmamız Dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan sağlığına en duyarlı ülkelerden olan İsviçre`den alınan sağlığa uygunluk belgeleri ile Aslı Börek`in kalitesi yurt dışında da kanıtlanmıştır.

  Peynirli, kıymalı ve ıspanaklı su börekleri, değişik lezzetlerde ev baklavaları, zeytinyağlı dolma, sütlü tatlılar, pasta ve kurabiye çeşitleri ile hizmet veren Aslı Börek, ürettiği kaliteli ürünleri seri ve günlük olarak yurt çapında tüm bayilerine ulaştırmaktadır.

  Şirketimiz; 2500 m2 `lik modern tesislerinde gıda mühendislerimizin titiz kontrolleri eşliğinde üretmiş olduğu Su Böreği`nin ihracatını ilk yapan firma ünvanını kazanmıştır.

  Aslı Börek lezzetini geleneksel Türk Mutfağı`ndan alan Su Böreği`nin üretimine 1994 yılında İstanbul Göztepe`de Başlamıştır.

  Park Yeri Var

  Kredi Kartı: Bütün Kartlar Gecerli


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Aslı Börek

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.

 • Aslı Börek Haritadaki YeriETKİNLİK TAKVİMİ