Işık Geçiren Dekoratif Paneller…

Tarihler: 11 Ağustos 2014 Pazartesi ~ 11 Ekim 2014 Cumartesi

Firma: Kibrıd Material

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağu 11, 2014 ~ Eki 11, 2014

Dünyanın önde giden zemin ve duvar kaplaması markalarının özgün koleksiyonlarını Türkiye’ye getiren kibrID material, S-Plasticon üretimi IMAZ serisi reçine panelleri mimarların, iç mimarların ve son kullanıcının beğenisine sunuyor. IMAZ serisi paneller, içlerinde kapsüllenen geniş malzeme seçenekleri sayesinde farklı konseptteki iç mekanlara özel tasarımlar sunuyor…

kibrID material’ın Türkiye temsilciliğini yaptığı Yunanistan’ın önde gelen yapı malzemesi firması S-Plasticon tarafından üretilen IMAZ serisi, hazır kapsüllenmiş malzemeler içeren reçine panel serileriyle mimarların ve iç mimarların tasarımlarına esnek, yaratıcı ve fonksiyonel çözüm önerileri sunuyor.

Reçine içine sıkıştırılmış malzeme alternatiflerinde büyük çeşitlilik sunan IMAZ serisi, ara katmanlarındaki malzeme türlerine göre çeşitlenen Organic, Fabric, Prints ve Industrial gibi farklı konseptlerdeki koleksiyonları bünyesinde barındırıyor. Organic koleksiyonu bambu, yaprak ve dal formları gibi doğal ve organik desen seçenekleri sunarken, Fabric koleksiyonu tekstil temasını farklı renk ve doku alternatifleriyle panellere taşıyor. Prints koleksiyonu herhangi bir imajı, fotoğrafı, baskıyı ya da çizimi termoplastik reçine ya da cam içine hapsediyor. Industrial ise ilhamını alüminyum, bakır, plastik, kağıt ve geri dönüşümlü cam gibi endüstriyel ürünlerden alıyor.

Renk, derinlik, ölçek, yüzey kaplaması ve reçine alternatifleriyle kullanıcıya kendi özel kombinasyonlarını yaratma imkanı tanıyan IMAZ serisi panellerin yüzey kaplamaları perdah, buzlama ve kumdan yapılıyor; ayrıca, her bir panelin ön ve arka yüzeyleri için farklı kaplamalar uygulanabiliyor.

Dayanıklı ve Geri Dönüşümlü Paneller…

Şık tasarımı ve estetik duruşunun yanı sıra IMAZ, dayanıklılığı ve yenilenebilir olmasıyla da uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Geridönüşümlü özelliğiyle sürdürülebilir nitelikteki IMAZ serisi paneller, kullanıcısının tercihine göre üretim fabrikalarında yeniden tasarlanıp yenilenebiliyor.

Standart boyutu 1000x2980 mm olan IMAZ serisi paneller isteğe bağlı olarak 1220x2440 mm, 1220x2980 mm ve 2000x3000 mm ölçülerde de üretilebiliyor.

Ahşap kesme makineleri kullanılarak kesilen, özel yapışkanlarla yapıştırılan IMAZ serisi panellerin temizliği de oldukça kolay. Yumuşak bir sünger yardımıyla, sabun veya hafif asidik, nötr veya bazik deterjan içeren ılık suyla kolayca temizlenebilen paneller, ardından temiz suyla durulanarak kullanılabiliyor.

Işık Geçiren Dekoratif Paneller…

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT