Sağlıklı Su İçin Aura Cebilon Su Arıtma

Tarihler: 30 Temmuz 2015 Perşembe ~ 30 Eylül 2015 Çarşamba

Firma: İhlas

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 30, 2015 ~ Eyl 30, 2015

Sağlığınız için bol bol sağlıklı su için!

İnsan hayatı için çok önemli olan sağlıklı içme suyu ihtiyacını, Aura Cebilon Su Arıtma Sistemleri ile karşılıyor. TÜBİTAK desteği ile Türk mühendisler tarafından geliştirilen Aura Cebilon, Türkiye’de üretilen ilk NSF (National Sanitation Foundation ) belgeli su arıtma sistemi özelliğini taşıyor. Aura Cebilon, şebeke suyunu çamur, tortu, pas, kum, toz ve kötü kokudan arındırmakla kalmıyor, mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştiriyor ve pH oranını düzenliyor.

İnsan yaşamında büyük önem taşıyan su, besinleri ve oksijeni organlara taşımak, vücut ısısını dengelemek, metabolizmayı düzenlemek, vücuttaki toksik maddelerin atılmasını sağlamak ve enfeksiyonlarla savaşmak gibi birçok önemli görev üstleniyor. Su tüketimi; çocukların fiziksel ve zihinsel performansında da önemli rol oynuyor. Hal böyle iken yeterince ama sağlıklı su tüketmek şart oluyor. İçerdiği filtreler ile şebeke suyunu arıtan Aura Cebilon, sağlığına önem veren aileler tarafından tercih ediliyor.

ABD merkezli Ulusal Hijyen Vakfı (NSF) ve Su Kalitesi Birliği (Water Quality Association) ile işbirliği çerçevesinde geliştirilen Cebilon Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi kullanıcılara sağlıklı içme suyu sunuyor. Tüm parçaları 3 senelik uzun araştırma ve testler sonrası onaylanan Aura Cebilon, Türkiye’de üretilen tek NSF Belgeli su arıtma sistemi özelliğine sahip bulunuyor.

Sediment Filtre, Granül Aktif Karbon Filtre, Blok Karbon Filtre, Membarn Filtre ile suyu çamur, tortu, pas, kum, toz, kötü koku vs’den arındıran Aura Cebilon, Mineralli Karbon Filtre sayesinde de temiz suya musluktan akmadan önce mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştiriyor ve pH oranını düzenliyor. 11 lt kapasiteli tank ise sağlıklı suyu depo ederek musluğa gönderiyor. Aura Cebilon ile filtre edilmiş su, insan sağlığına zararlı olabilecek kimyasalları içermiyor. Suda biyolojik kirliliğe sebep olan bakteri, virüs ve parazitleri yüksek oranda temizleniyor. Suda bulunan kirleticilerin tamamını ayrıştırdığı için temiz ve içerken zevk alınacak bir su elde ediliyor. Ancak, iyi bir su arıtma sistemine sahip olmak kadar bakımının da düzenli yapılması önem taşıyor. Aura Cebilon, uzman ekibinin altı aylık periyodik bakımı ve orijinal filtre değişimleriyle ömür boyu sağlıklı su üretimi sağlıyor.

Aura Cebilon, yerli üretimin sağladığı ürün ve yedek parça tedariği ile kısa temin süreleri gibi bütün avantajlara sahip bulunuyor. Türkiye genelindeki 170 İhlas Yetkili Servis noktası da kullanıcılara teknik servis desteği sağlıyor.

www.cebilon.com.tr

Sağlıklı Su İçin Aura Cebilon Su Arıtma

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT