20. Yaşını Kutlayan Mavi`den Müşterileri İçin Geliyor: ´İyi ki doğduk!`

Tarihler: 15 Eylül 2011 Perşembe ~ 18 Ekim 2011 Salı

Firma: Mavi Jeans

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 15, 2011 ~ Eki 18, 2011

Bu yıl 20. yaşını kutlayan Mavi, yıllardır markaya değer katan ve her zaman en büyük ilham kaynağı olan müşterilerine bir hediye vermeye hazırlanıyor. 20. yılını, Mavi’yi Mavi yapan müşterileriyle kutlayan marka, yıl dönümüne özel kampanyasıyla bir anlamda müşterilerine teşekkür ediyor. Kampanya dahilinde 16-17-18 Eylül tarihlerinde, Kartuş kartıyla jean pantolon alanlar, 20 TL hediye puan kazanıyor. Doğum günü şerefine verilen 20 TL’lik hediye puanla, Mavi müşterileri de kutlama coşkusuna ortak oluyor. Kurulduğu günden bugüne, 20 yıldır “müşterimiz stil ikonumuzdur” felsefesiyle hareket eden Mavi, bu özel indirimle 1.5 milyonu aşkın Kartuş sahibi Mavi müşterisini sevindiriyor.

20. Yaşını Kutlayan Mavi`den Müşterileri İçin Geliyor: ´İyi ki doğduk!`

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.