Antik Çağlardan Günümüze Büyüleyici Bir İksir: Kérastase Elixir Ultime

Tarihler: 18 Mart 2011 Cuma ~ 18 Nisan 2011 Pazartesi

Firma: L’Oréal

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 18, 2011 ~ Nis 18, 2011

L’Oréal İleri Araştırmaları, dört değerli yağ; argan, mısır, prakaksi ve kamelyanın gücünü harmanlayarak bugüne kadar yaratılmamış bir saç bakım iksiri yarattı. ‘Kérastase Elixir Ultime’, Kérastase’ın çok yönlü kullanıma ve her saç tipine uygun ilk saç bakımı olma özelliğini taşıyor.

Yüzyıllar boyunca değerli yağlar, tüm dünyada kadınların güzellik ritüellerine renk katmak için kullanıldı. Yaklaşık 3 bin sene önce, Antik Mısır’da değerli yağ ve parfümlü sularla yapılan banyolar, kadınlar arasında lüks değil; gereklilik olarak görülüyordu. M.Ö 3000 senesinde Çin’de, yağların kullanımıyla insanoğlunun tanıdığı en eski bakım yöntemlerinden biri ortaya çıktı: ‘Masaj’. Sakinleştirici etkisi ve hoş kokularıyla masajlara eşlik eden yağlar ise, iyileştirici özellikleriyle anılmaya başlandı. Öyle ki; Hipokrat, Eski İyonya’da, sağlıklı bir yaşam için günde bir kez değerli yağ ve parfümlerle banyo yapılmasını tavsiye ediyordu. Günümüzde de ‘doğanın mucizesi’ denince, akla ilk olarak aromaterapi geliyor…

Tüm bu antik güzellik geleneklerinden esinlenen L’Oréal İleri Araştırmaları, özel yağların gücünü harmanlayarak, KÉRASTASE ELIXIR ULTIME adıyla daha önce görülmemiş bir saç bakım iksiri yarattı. Elixir Ultime, dört değerli yağın birleşimi olan Oléo-Complexe teknolojisi ile tüm kadınların saç bakım alışkanlıklarına uygun benzersiz bir iksir.

Argan:
SPA dünyasının yeni starlarından olan argan yağı, Fas’ta üretiliyor. Omega 6 ve E vitamini açısından zengin içeriği ile bilinen argan yağı saçı güçlendirken; içeriğinde bulunan A, D ve E vitaminleri antioksidan özelliği kazandırır. Saçları kuruluğa karşı korur ve yumuşatır.

Mısır:
Mısır taneleri, Kérastase markası için ‘star’ bir içeriktir, çünkü Kérastase tarafından yaratılan ilk saç bakım maskesinin içeriğinde kullanılmıştır. Bu aktif içerik, güçlü besleyici özellikleri ile tanınır. Saç yumuşak ve esnek bir his kazanır.

Prakaksi:
Amazonlarda bulunan en nadir yağlardan biridir. Saçın daha esnek ve daha dayanıklı olmasını sağlar.

Kamelya:
Kamelya yağı, Orta ve Doğu Asya’daki kamelya çiçeklerinden üretilir. Lüks ve hoş kokuludur. Besleyici, koruyucu ve yumuşatıcı etkisinin yanı sıra saça muhteşem bir parlaklık kazandırır.

Farklı şekillerde uygulanabilecek şekilde tasarlanan ve bu dört değerli yağın birleşimi olan Elixir Ultime, Kérastase’ın çok yönlü kullanıma ve her saç tipine uygun ilk saç bakımı olma özelliğini taşıyor. Ürün, saç banyosundan önce, fön öncesi ve fön sonrasında son rötüş için, aynı zamanda gün içerisinde kendinizi şımartmak istediğiniz her an kullanılabiliyor. Ağırlık hissi vermeden saçı besleyen Elixir Ultime, yumuşaklık ve parlaklık da vadediyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 82 TL / 125ml

Antik Çağlardan Günümüze Büyüleyici Bir İksir: Kérastase Elixir Ultime

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT