Gali Collection’la Evinizde Baş Döndürücü Tasarımların Ahengini Yaşayın!

Tarihler: 02 Temmuz 2007 Pazartesi ~ 05 Temmuz 2007 Perşembe

Firma: Gali Collection

Telefon: 0 212 234 01 38

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 2, 2007 ~ Tem 5, 2007
Gali Collection’la Evinizde Baş Döndürücü Tasarımların Ahengini Yaşayın!

Gali Collection tasarımla kıvrımları bütünleştiren çizgisiyle gözlerini kamaştırıyor…

Evinizi sadece size özel objelerle donatarak eşsiz bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Gali Collection size özel tasarım çalışmalarıyla özgünlüğün tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Doğanın bereketinden esinlenerek yola çıkılan fikirler tasarımın zenginliğiyle buluşuyor. Kıvrımların baş döndürücü etkisi, evinize Gali Collection tasarımı objelerle yansıyor. Gali Collection sadece size özel ve bir eşi daha olmayan özel tasarımlarla evinizin şıklığını tamamlamayı hedefliyor. Gali Collection, çay kaşığından gümüş şarap mantarına, bardakları kavrayan gümüş işlemelerden taşlarla bezenmiş tabağa kadar zengin bir koleksiyona sahip bulunuyor.

Gümüş, inci, cam ve modaya uygun taşlar, özel tasarımla birleştirilerek yaratılan objeler adeta akıcılığın resmini çiziyor. Taşların kendi doğal formları tamamen korunarak üretilen eşyalarda kullanılan malzemeler, Gali Collection’un yaratıcısı Gülnur Ayaz tarafından dünyanın pek çok ülkesine yapılan seyahatlerde özel olarak seçiliyor ve keşfedilmemişi keşfetmeniz için sizlere sunmanın keyfini yaşıyor. Yurt dışından da pek çok özel sipariş alan Gali Collection’a uğramanızı öneriyor ve evinizde olmayı bekleyen bir eşyayı keşfetmeye bekliyoruz.

www.thegalicollection.com
Tel: 0 212 234 01 38

Gali Collection’la Evinizde Baş Döndürücü Tasarımların Ahengini Yaşayın!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.