Carousel, Çocukları ve Anneleri Sanatla Geliştiriyor

Tarihler: 10 Eylül 2011 Cumartesi ~ 25 Şubat 2012 Cumartesi

Yer: Carousel Alışveriş Merkezi

Ücret: Ücretsiz

Adres: Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi No:1 34710 Bakırköy / İstanbul Bakırköy İstanbul

Telefon: 0212 570 84 34

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 10, 2011 ~ Şub 25, 2012

Carousel Alışveriş Merkezi, yeni sezona bir dizi etkinlikle giriyor! Anne ve çocuklara yönelik etkinlikler, kişisel ve sanatsal gelişimi hedefliyor!

Carousel Alışveriş Merkezi, yeni sezona bir dizi etkinlikle giriyor! Anne ve çocuklara yönelik olarak hazırlanan etkinlikler, kişisel ve sanatsal gelişimi hedefliyor! Etkinlikler, 10 Eylül 2011 günü başlayarak 25 Şubat 2012’ye kadar devam edecek.

Hafta içlerinde annelerin, hafta sonunda ise çocukların katılabileceği seri, her ay birer saatlik dörder atölye olarak devam edecek ve katılım bütünüyle ücretsiz olacak. Etkinlikler, diksiyon, beden dili, hızlı ve verimli okuma yöntemleri, iletişim becerileri, Türk ve Dünya mutfak kültürü gibi kişisel gelişimi destekleyen atölyeleri içerirken; çini, mozaik, ahşap boyama, heykel, resim, tasarım, kolaj gibi sanatları da katılımcılarla tanıştıracak. Her atölye, orijinal ve dolu dolu bir uygulama ile interaktif nitelekte olacak.

Çocukların beyinle bedensel gelişimlerini paralel devam ettirebilmek, takım halinde çalışabilme yeteneği kazandırmak, farklı ortamlara uyumu kolaylaştırmak, özgüven ve ifade yeteneğini artırmak amaçlarını taşıyan etkinlikler; temel olarak gözlem, araştırma, algılama, sanatsal yaratıcılık, farkındalık, adaptasyon gibi mental ve motor becerileri geliştirmeye yönelik olup GA Çocuk tarafından projelendirildi. Proje dahilindeki annelere yönelik etkinlikler ise kişisel gelişimde yeni ufuklar açarak ebeveyn-çocuk iletişimde yetkinleşmeyi olanaklı kılacak. Uzman eğitmenler, psikologlar ve danışmanlar eşliğinde yürütülecek olan seri; soru ve cevaplar, söyleşiler, önemli günler aktiviteleriyle de beslenecek ve sürpriz oyunlar, hediyeler, eğlencelerle renklenecek.

Carousel, Çocukları ve Anneleri Sanatla Geliştiriyor

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT