Dünyanın En İyi Üniversiteleri Öss Haftasında 17. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında Buluşuyor!

Tarihler: 10 Nisan 2010 Cumartesi ~ 11 Nisan 2010 Pazar

Yer: İstanbul Hilton Otel

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 10, 2010 ~ Nis 11, 2010
Yurtdışında eğitim görmek isteyenlerin dört gözle bekledikleri IEFT YURTDIŞI EĞİTİM FUARLARI’nda İngiltere, Amerika, Avrupa, Kanada ve Avustralya Üniversiteleri YGS 1. Basamak Sınavı haftasında büyük fırsatlarla Türkiye’ye geliyor.

YGS haftasında düzenlenecek olan 17. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları’na yurtdışı üniversitelerinden çok fazla sayıda katılım gerçekleşiyor. Yaklaşık 170 civarında yurtdışından üniversite ve kolejin katılacağı fuarda, YGS sınavına girecek öğrencilere yurtdışında üniversite eğitimi seçenekleri de sunuluyor.

Türkiye’de yapılmakta olan en kapsamlı yurtdışı eğitim fuarı organizasyonu özelliğini taşıyan International Education Fairs of Turkey (IEFT), bu yıl 5 Nisan 2010 tarihinde Ankara’da start alacak ve Türkiye’de 7 ilde düzenlenecek.

Mezunlarına Nobel, Pulitzer, ödülleri kazandırmış, önemli siyaset adamları, devlet başkanları, cumhurbaşkanları yetiştirmiş, dünyada saygı duyulan sanat, spor, bilim ve düşünce insanları kazandıran pek çok elit üniversitenin katıldığı 17. (IEFT)Yurtdışı Eğitim Fuarları Türk gençlerinin geleceklerini belirlemelerine yardımcı olacak.

Fuar Takvimi:
5 Nisan Ankara Sheraton Otel
6 Nisan Adana Hilton Otel
8 Nisan İzmir Hilton Otel
10-11 Nisan İstanbul Hilton Otel
13 Nisan Kıbrıs Hidden Garden Center
15 Nisan Konya Rixos Oteli ve
16 Nisan Eskişehir Albatros Otel

Dünya`nın dört bir yanındaki ülkelerden gelen seçkin üniversite ve kolejin, özel olanaklarını sunduğu IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları`nda her dönem farklı ülkeler ağırlıklı olarak yer alıyor ve bu ülkelerin Üniversiteleri çok özel fırsatlarını ve kampanyalarını Türk öğrencilere sunuyorlar. Bu yıl 17.si düzenlenecek olan IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları rekor düzeyde yurtdışı üniversite ve kolejin katılımını sağlayarak bir ilke daha imza atıyor; 22 ülkeden 170 eğitim kurumu, 17. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarına katılıyor.

Dünyada önde gelen eğitim kurumlarını Türkiye’de bir araya getirecek olan 17. (IEFT)Yurtdışı Eğitim Fuarları, katılan okulların pek çok öğrenciye tanıdığı burs imkânları ile adeta bir eğitim festivali havası yaşatacak. Sadece üniversite ya da yabancı dil öğrenme hayali kuranların değil yurtdışında staj, daha geniş iş olanakları ve kariyer imkânı arayanlara da fırsatlar sunan bu çok özel fuar, bu yıl özel kampanyalar ve geniş burs imkânları ile hemen herkesin hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olacak.

17. IEFT Yurtdışı Eğim Fuarları’nda; üniversite lisans, üniversite hazırlık, yüksek lisans, üniversite transfer, doktora, dil okulları, yaz okulları, sertifika, diploma, staj, lise eğitimi ve burslu yurtdışı eğitim konularında, üniversite ve kolej temsilcilerinden bilgi alınabilecek, ücretsiz yurtdışı eğitim seminerlerine katılabilinecek. Ayrıca, British Council, DAAD, Goethe Institute, Fulbright, Austrade and Campus France gibi ülkelerin eğitim ve kültür ataşelikleri tarafından öğrencilere ve velilerine bilgi verilecektir.
Dünyanın En İyi Üniversiteleri Öss Haftasında 17. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında Buluşuyor!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT