Gautier Capuçon - Gülru Ensari

Tarihler: 08 Haziran 2013 Cumartesi ~ 08 Haziran 2013 Cumartesi Saat: 20:00

Yer: İş Sanat Kültür Merkezi

Ücret: 1. Kategori - 102.00 TL(Tam) 6. Kategori - 67.50 TL(Tam) 3. Kategori - 45.00 TL(Tam) 4. Kategori - 34.00 TL(Öğrenci)

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve İş Sanat Kültür Merkezi gişe

Adres: İş Kuleleri Levent Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 316 10 83

Web: http://http://www.isbank.com.tr

E Posta: issanat@isbank.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 8, 2013 ~ Haz 8, 2013

Gautier Capuçon & Gülru Ensari
08.06.2013
İş Sanat

Gautier Capuçon: Viyolonsel 
Gülru Ensari: Piyano 

Ludwig van Beethoven
Handel’in Judas Maccabaus Oratoryosu’ndan “See, the Conqu’ring Hero Comes” Üzerine Viyolonsel ve Piyano İçin 12 Varyasyon, WoO 4512

Dmitri Shostakovich
Viyolonsel ve Piyano İçin Sonat, Re minör, Op. 40

Jean Sibelius
Viyolonsel ve Piyano İçin Malinconia, Op. 20

Cesar Franck
Sonat, La Majör 

Ara dahil 90’ sürer.

Genç kuşağın en önemli viyolonselcilerinden Gautier Capuçon ve katıldığı pek çok yarışmadan ödüllerle dönen piyanist Gülru Ensari güçlü işbirliklerinden doğan başarılı deneyimlerini festivale taşıyorlar. 2012’de Fauré kayıtlarıyla bir kez daha Echo-Preis ödülünü kazanan genç kuşağın en duyarlı viyolonselcilerinden Gautier Capuçon, bugüne dek Haitink, Boulez, Abbado ve Dutoit gibi şeflerle ve dünyanın önde gelen orkestralarıyla birlikte çaldı. Berlin Filarmoni Orkestrası’nın her yıl farklı bir Avrupa şehrinde düzenlediği Avrupa Konseri’nde Gustavo Dudamel yönetiminde solist olarak yer alan Capuçon’un sürekli oda müziği partnerleri arasında ise Martha Argerich, Hélène Grimaud, Maxim Vengerov ve Renaud Capuçon gibi günümüzün önde gelen sanatçıları yer alıyor. Gautier Capuçon ile ilk kez 2009 yılında aynı sahneyi paylaşan piyanist Gülru Ensari, Türkiye ve yurtdışında verdiği konserlerle genç kuşak Türk sanatçıları arasında yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırıyor. İstanbul Müzik Festivali’ne ilk kez konuk olan ikili, Beethoven’ın Handel’in Judas Maccabaus Oratoryosu üzerine yazdığı eserini, Şostakoviç’in ülkesinde özgürce üretebildiği son zamanların ürünü olan, canlı karakteri ve çok yönlülüğünün yanında sadeliği ve anlatımıyla devleşen re minör Sonat’ını, Sibelius’un melankolisinin viyolonsel ve piyanonun tınılarında vücut bulduğu Malinconia ve Franck’in La Majör Sonat’ını seslendirecekleri bu konserlerinde viyolonsel ve piyanonun mükemmel birlikteliğine imza atacaklar.

İş Sanat’a değerli işbirliği için teşekkür ederiz.

28 Ocak 2013 Saat 10:00'da Siyah ve Beyaz Lale Üyelerine satışta.30 Ocak 2013 Saat 10:00'da Kırmızı ve Sarı Lale Üyelerine satışta. 2 Şubat 2013 Saat 10:00'da genel satışta.

- Siyah, Beyaz, Kırmızı Lale Kart üyelerine 2 bilet limiti vardır.

- Sarı Lale Kart üyelerine 1 bilet limiti vardır.

- Konsere geç gelen izleyiciler, sadece ilk alkış esnasında içeri alınır. İlk alkışı kaçıran izleyiciler konser arasını beklemek zorundadır. Ara olmayan konserlerde geç gelen izleyiciler salona alınmayacaktır.

- Konser sırasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır.

- Konserlere 7 yaşından küçük çocukların getirilmemesi rica olunur. 7 yaş ve üzeri çocuklar için bilet alınması gerekmektedir.

- Satın alınan biletler, konserin iptali veya tarih değişikliği olması dışında değiştirilemez veya iade edilemez. İptal veya tarih değişikliği sonucunda yapılacak iade ve değiştirme işlemleri değişiklik duyurusunda belirtilen tarihe kadar gerçekleştirilmelidir.

- Elde olmayan nedenlerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. Festival yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimizin bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Mekân değişikliği nedeniyle satın alınan biletler iade edilmez.

- Elde olmayan nedenlerden ötürü konser programlarında değişiklik yapılabilir. Program değişikliği nedeniyle satın alınan biletler iade edilmez.

- Tüm konser mekânlarında sağlık ekibi ve ambulans bulunmaktadır.

Gautier Capuçon - Gülru Ensari

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT