İBB Kent Orkestrası Dünden Bugüne Eurovision VOL.3 Konuk Sanatçı: Johnny Logan

Tarihler: 20 Ekim 2014 Pazartesi ~ 20 Ekim 2014 Pazartesi 20:00

Yer: CRR Konser Salonu

Ücret: 1. Kategori - 83.50 TL 2. Kategori - 73.50 TL 3. Kategori - 63.50 TL 4. Kategori - 48.50 TL 5. Kategori - 33.50 TL 6. Kategori - 28.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Darülbedayi Caddesi Harbiye 80200 Şişli İstanbul

Telefon: 0212 232 98 30

Faks: 0212 231 54 97

Web: http://http://www.crrks.com

E Posta: info@crrks.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 20, 2014 ~ Eki 20, 2014

İBB Kent Orkestrası dünden bugüne Eurovision konseriyle CRR’de sanatseverlerle buluşuyor. Orkestranın konuğu; 2 defa Eurovision şarkı yarışmasında İrlanda'ya birincilik kazandıran Johnny Logan...

Üstüner Büyükgönenç, Şef
Johnny Logan
, Konuk Sanatçı
Bülent Tekakpınar, Oya Şar, Sinem Yalçınkaya, Onur Turan, Solistler
Bülent Özveren, Danışman ve Sunucu

Cemal Reşit Rey Konser Salonu muhteşem bir Eurovision gecesine ev sahipliği yapacak. Sunuculuğunu ve danışmanlığını Bülent Özveren’in yapacağı ve ünlü İrlandalı besteci ve şarkıcı Jonny Logan’ın misafir sanatçı olarak katılacağı “Dünden Bugüne Eurovision” başlıklı konser 20 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’da gerçekleşecek.

Eurovision şarkı yarışmalarında elde ettiği başarıları  ile ünlü , Bay Eoruvision olarak anılan İrlandalı besreci ve söz yazarı Johhny Logan ‘ın da  konuk sanatçı olarak katılacağı konserde  Semiha Yankı’dan “Seninle Bir Dakika”, Sertab Erener’den “Everyway That I Can”, Johhny Logan’dan ‘’What’s Another Year’’ ve ‘’Hold Me Now’’ seslendirilecek Eurovision şarkılarından sadece bir kaçı. 

Eurovision Şarkı Yarışması TRT’nin 1973 yılında yarışmayı naklen yayınlamasıyla hayatımıza girdi. Semiha Yankı’nın “Seninle Bir Dakika” isimli şarkısı Eurovision’daki ilk şarkımız oldu.23 Mayıs 2003 gecesi Letonya’nın başkenti Riga’da gerçekletirilen ve 48.cisi düzenlenen Eurovision şarkı yarışmasında Sertap Erener ülkemize birinciliği getirdi ve bu birincilik sonrası 2004  yılında 49. Eurovision Şarkı yarışması ülkemizde  İstanbul’da Abdi İpekçi Arena’da düzenlendi.

I·stanbul Büyüks¸ehir Belediyesi Kent Orkestrası

Orkestra; 1989 yılında kuruculugˆunu ve s¸efligˆini üstlenen Ekrem Tekes¸in’in gayretleri ile olus¸turuldu. I·stanbul gibi büyük bir metropolün ihtiyacı olan orkestra, klasik, pop, Türkçe Pop, Türk Halk Müzigˆi’nden ezgiler, müzikaller, film müzikleri ve yabancı pop müzik repertuvarı ile halkımızın özlem duydugˆu sanatsal bos¸lugˆu bas¸arıyla doldurdu. I·BB Kent Orkestrası, bas¸ta CRR Konser Salonu olmak üzere birçok konser salonu ve halka açık konser alanlarında müzik ziyafeti sunarken, yurt dıs¸ı ve yurt içi konserleriyle ödüller alarak ülkemizin haklı gururu oldu. Üniversiteler, okullar, parklar gibi alanlarda ücretsiz halk konserleri veren orkestra; yerli yabancı önemli solist ve müzisyenlere bas¸arı ile es¸lik etti. 2008 yılından itibaren yaylı sazların katılımı ile “Senfonik Pop Orkestrası” çehresine bürünen orkestra, aranjmanlarını yapıp aynı zamanda orkestranın s¸efligˆini yürüten Kamil Cos¸kun’un önderligˆinde yılda en az elli konser ile izleyenlerine ulas¸maktadır.

Johnny Logan

"Bay Eurovision" olarak anılan İrlandalı şarkıcı ve besteci Johnny Logan, 1980 yılında "What's Another Year", 1987 yılında "Hold Me Now" adlı şarkıları ile 2 defa Eurovision şarkı yarışmasında İrlanda'ya birincilik kazandırdı.

Linda Martin’in Malmö’de 1992 yılında yapılan  Eurovision şarkı yarışmasında birinciliği kazandığı ‘’Why Me’’ adlı şarkının ve yine Linda Martin seslendirdiği  1984 yılında Lüksemburg ‘da yapılan Eurovision şarkı yarışmasında ikinciliği elde ettiği Terminal 3 isimli şarkının da  bestecisidir.

- 7 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 7 yaş ve üzeri bilete tabidir.
- Konser başladıktan sonra salona izleyici alınmayacaktır.

İBB Kent Orkestrası Dünden Bugüne Eurovision VOL.3 Konuk Sanatçı: Johnny Logan

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT