Piano Trio Forte

Tarihler: 22 Haziran 2013 Cumartesi ~ 22 Haziran 2013 Cumartesi 20:00

Yer: Kadıköy Süreyya Operası

Ücret: 4. Kategori - 67.50 TL (Tam) 1. Kategori - 56.50 TL (Tam) 2. Kategori - 50.50 TL (Tam) 3. Kategori - 45.00 TL (Tam) 5. Kategori - 34.00 TL (Öğrenci)

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları, www.biletix.com, mekan gişe

Adres: Bahariye Caddesi Caferağa Mahallesi No:29 34710 Kadıköy İstanbul

Telefon: 0216 346 15 31-32-33

Faks: 0216 346 21 00

Web: http://http://www.sureyyaoperasi.org

E Posta: info@sureyyaoperasi.org

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 22, 2013 ~ Haz 22, 2013

Piano Trio Forte
22.06.2013
Süreyya Operası

Piano Trio Forte
Sevil Ulucan: Keman 
Rahşan Apay: Viyolonsel 
Ece Demirci: Piyano 

Özkan Manav
Laçin 

Hasan Uçarsu
Yok Zamanlar 

Ernst Bloch
Noktürnler

Antonin Dvorak
Dumky, Mi minör, Op. 90, B 166

Ara dahil 80’ sürer.

Solo kariyerlerinin yanı sıra oda müziğine olan tutkularının peşini hiç bırakmamaları sayesinde hem dostluk hem müzik sevgisiyle bir araya gelen üç sanatçı, toplulukları Trio Forte ile festivale ilk kez konuk oluyor. Topluluğun üyeleri, yalnızca ustalıklarıyla değil eserleri hissedişlerindeki ve ifadelerindeki uyum ile de ön plana çıkıyor. Piano Trio Forte’nin kurucusu, yurtiçi ve dışında çeşitli konserler veren piyanist Ece Demirci, aynı zamanda MSGSÜ Devlet Konservatuarı’nda ders veriyor. Rahşan Apay ise 1998’den beri yürüttüğü Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası Viyolonsel Grup Şefliği’nin yanı sıra, yurt içi ve yurtdışında birçok resital ve orkestralarla konser vererek solo çellistlik kariyerini sürdürüyor. Keman sanatçısı Sevil Ulucan gerçekleştirdiği albüm çalışmalarıyla parlayan bir yıldız. Piano Trio Forte repertuar seçiminde özellikle Türk bestecilerin müziklerine yer vermeyi ilke edinmiş bir topluluk. Üçlünün festival için hazırladığı bu özel program tüm renkliliği içerisinde Anadolu tınılarını da barındıran, Özkan Manav’ın topluluk için özel yazdığı Laçin adlı eseriyle başlayacak ve Hasan Uçarsu’nun festivalin teması “Zaman ve Değişim”e gönderme yapan eseri Yok Zamanlar ve Bloch’un Noktürnleri ile dengeli bir ilerleyişin ardından Slav ruhunu tümüyle ortaya çıkaran ve müzikseverlerin dinleme mutluluğuna pek nadir eriştiği Dvorak’ın piyano triosu Dumky ile sona erecek.

Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’na değerli işbirliği için teşekkür ederiz.

- Siyah, Beyaz, Kırmızı Lale Kart üyelerine 2 bilet limiti vardır.- Sarı Lale Kart  üyelerine 1 bilet limiti vardır.

- Konsere geç gelen izleyiciler, sadece ilk alkış esnasında içeri alınır. İlk alkışı kaçıran izleyiciler konser arasını beklemek zorundadır. Ara olmayan konserlerde geç gelen izleyiciler salona alınmayacaktır.
- Konser sırasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır.
- Konserlere 7 yaşından küçük çocukların getirilmemesi rica olunur. 7 yaş ve üzeri çocuklar için bilet alınması gerekmektedir.
- Satın alınan biletler, konserin iptali veya tarih değişikliği olması dışında değiştirilemez veya iade edilemez. İptal veya tarih değişikliği sonucunda yapılacak iade ve değiştirme işlemleri değişiklik duyurusunda belirtilen tarihe kadar gerçekleştirilmelidir.
- Elde olmayan nedenlerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. Festival yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimizin bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Mekân değişikliği nedeniyle satın alınan biletler iade edilmez.
- Elde olmayan nedenlerden ötürü konser programlarında değişiklik yapılabilir. Program değişikliği nedeniyle satın alınan biletler iade edilmez.
- Tüm konser mekânlarında sağlık ekibi ve ambulans bulunmaktadır.

Piano Trio Forte

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT