Mac Koleksiyonu’ndan IV

Tarihler: 02 Ocak 2009 Cuma ~ 14 Şubat 2009 Cumartesi

Yer: Mac Art Gallery

Adres: Mim Kemal Öke Cad. Lal Apt. No:23/3-4 Nişantaşı İstanbul

Telefon: 0212 343 85 40-41

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 2, 2009 ~ Şub 14, 2009

Mac Koleksiyonu’ndan IV

Mac Art Gallery 2 Ocak - 14 Şubat 2009 tarihlerinde çağdaş sanatın önemli temsilcilerini koleksiyon sergisinde bir arada sunuyor.

Ömer Uluç’un figür ile soyut arasındaki aralıkta dolaşan ne biri ne diğerinin olduğu soyutlamaları, Mithat Şen’in imgeyi kendisinden ayırdığı farklı malzemeler ile yaptığı son dönem çalışmalarından örnekler, Adem Genç’in geometrik soyutlaması, Ebru Uygun’un rastlantısal imgelemleri ile minimalist çalışmaları, figüratif resmin güçlü temsilcilerinden Mehmet Güleryüz ve Komet, resimlerindeki renge yüklediği derinlik algısı ve biçimsel yalınlığıyla Hayri Esmer.. Kemal Önsoy’un toplumun katmanları; birbiri üzerine yığılan toplulukların izlerini vurguladığı dönemine ait çalışmasının yer aldığı sergi çağdaş Türk sanatının önemli soyutlamalarını bir araya getiriyor..

Sergi 2 Ocak - 14 Şubat 2009 tarihleri arasında Pazar hariç hergün 10:00-19:00 saatleri arasında Mac Art Gallery Nişantaşı’nda izlenebilir.
www.macartgallery.com
info@macartgallery.com

Mac Koleksiyonu’ndan IV

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT