31. Pınar Resim Yarışması Başlıyor Haydi Hayallerimizi Çizelim

Tarihler: 22 Şubat 2012 Çarşamba ~ 22 Nisan 2012 Pazar

Yer: www.pinar.com.tr

Adres: Yukarı Dudullu Mahallesi Kürkçüler Cad. Kanuni Sokak No:4 Dudullu – İstanbul İstanbul İstanbul

Paylaş:

45 Yorum:

istanbul.net.tr Şub 22, 2012 ~ Nis 22, 2012

Tam 31 yıldır çocukların resimle yaratıcılıklarını sergileyebilmelerini sağlayan Pınar Resim Yarışması, bu yıl “Haydi Hayallerimizi Çizelim” temasıyla başlıyor. Pınar Resim Yarışması’nda bu yıl da yüzbinlerce ilköğretim öğrencisi hayallerini resimlerine yansıtacak.

Yarışmada dereceye giren 23 öğrenci, 11-15 Haziran’da Ressam Prof. Hüsamettin Koçan yönetiminde düzenlenecek Pınar Sanat Haftası’na katılabilecek. Ayrıca 23 öğrenciye dizüstü bilgisayar, katılımcı 10 okula 10 masaüstü bilgisayar ve 1 öğrenciye yıllık eğitim öğretim bursu hediye edilecek.

Türkiye’nin lider gıda markası Pınar’ın bu yıl 31. yaşını kutlayan Pınar Resim Yarışması başlıyor. İlköğretim öğrencilerine resim sanatını sevdiren ve yetenekli çocukların kendilerini geliştirmelerine imkan veren Pınar Resim Yarışması’nın bu yılki konusu “Haydi Hayallerimizi Çizelim”. Yarışmaya katılan çocuklar bu yıl hayallerini tuvallerine taşıyacak.

Türkiye’deki bütün ilköğretim öğrencilerinin katılımına açık olan Pınar Resim Yarışması’nda jüri değerlendirmesi sonucu seçilecek toplam 23 öğrenci birer dizüstü bilgisayar ile Pınar Sanat Haftası etkinliğine katılım hakkı kazanacak. Ayrıca yarışmaya en fazla resim gönderen 10 okula da 10 tane masaüstü bilgisayar hediye edilecek.

Pınar Sanat Haftası’nda çocuklar resim konusunda profesyonel eğitim alacak

Ressam Prof. Dr. Hüsamettin Koçan ve ekibi yönetiminde düzenlenen ve Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesinden ilk üçe giren öğrencilerle, KKTC ve Almanya’dan birinci seçilen öğrencilerin katılacağı 7. Pınar Sanat Haftası, 11 – 15 Haziran tarihlerinde düzenlenecek. Sanat Haftası’nda öğrenciler, Pınar’ın hediyesi olan profesyonel resim malzemelerini kullanma şansı yakalayarak resim sanatına dair geniş bilgi edinebilecek. Sanat Haftası’nın atölye çalışmalarına katılan tüm öğrencilere katılım sertifikası verilecek. Pınar Sanat Haftası boyunca öğrenciler, düzenlenen gezilerle şehrin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle tanışma fırsatı yakalayacak.

Pınar Sanat Haftası’na katılan 23 öğrenci arasında Ressam Prof. Hüsamettin Koçan’ın belirleyeceği 1 öğrenciye de bir yıllık eğitim öğretim bursu verilecek.

Her okul ve öğrencinin istediği sayıda resim ile katılabileceği yarışmada son başvuru tarihi 22 Nisan. Resimler Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş. PK: 34775 İstanbul veya Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş. – Yukarı Dudullu Mahallesi Kürkçüler Cad. Kanuni Sokak No:4 Dudullu – İstanbul adresine gönderilebilir. Yarışmanın sonuçları 28 Mayıs’tan itibaren www.pinar.com.tr internet sitesinde yayınlanacak.

31. Pınar Resim Yarışması Başlıyor Haydi Hayallerimizi Çizelim

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

:)
süper bir yarışma katılıyorum mutlaka ama boya hangi hangi tür boya ve 35 e 50 mi kağıt kullancaz
hiç güzel resimler yok
istedigin boyayı kullanabilirsin .ewt 35 e 50
ÇOK GÜZEL
süper bende iddealıyım çok güzel olmuş
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT