‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 11’ Fotoğraf Yarışması

Tarihler: 03 Ocak 2011 Pazartesi ~ 14 Mart 2011 Pazartesi

Yer: www.anadoluhayat.com.tr

Adres: Anadolu Hayat Emeklilik İş Kuleleri Kule 2 K:18 Levent İstanbul Levent İstanbul

Telefon: 0212 270 60 70

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 3, 2011 ~ Mar 14, 2011

Katılımcılar www.anadoluhayat.com.tr adresindeki başvuru formunu doldurup fazla beş fotoğraflarını CD’ye yükleyip İş Kuleler-Anadolu Hayat Emeklilik – Levent adresine göndererek yarışmaya başvurabilecek.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından düzenlenen Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması 5’inci yılında tüm kadınların hayata ışık tutan fotoğraflarını bekliyor. Fotoğraf sanatına ilgi duyan amatör-profesyonel tüm kadınlara açık olan yarışmanın başvuruları 3 Ocak–14 Mart 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek. Her yıl olduğu gibi “Hayata dair” teması ile düzenlenen yarışma, kadınların kendilerini ve hayata bakışlarını özgürce ifade edebildikleri bir platform olarak, her geçen yıl daha da büyüyor.

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında Anadolu Hayat Emeklilik tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasının bu yılki başvuruları, 3 Ocak–14 Mart 2011 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Anadolu Hayat Emeklilik, kadınların hayata bakış açılarını, farklı ve kalıcı bir yöntemle yansıtmalarına olanak tanıyan ve gördüğü ilgiyle 5’inci yılına ulaşan Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasına tüm kadınları davet ediyor.

“Hayata dair” temasıyla düzenlenen yarışmanın bu yılki seçici kurulu; İstanbul Kültür Üniversitesi İletişim Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Güler Ertan, fotoğraf sanatçıları Aramis Kalay, Laleper Aytek ve Timurtaş Onan ile Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Nihan Güney’den oluşuyor.

Genel Müdür Yardımcısı Uğur Erkan, gelenekselleşen Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasına ilginin geride bırakılan 4 yıl içinde katlanarak arttığını, kadınlara yönelik pozitif ayrımcılığı ilke edinen Anadolu Hayat Emeklilik’in yalnız kadınlara yönelik ürünlerle değil, sosyal alanda da kadınların yanında yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Nihan Güney ise açıklamasında: “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmamız sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından farklı duygu ve bakış açısına sahip kadınların fotoğrafları Anadolu Hayat Emeklilik olarak bize ilham kaynağı oluyor. Bakış açısı ve ifade gücüyle hayata dair en değerli anları fotoğraf karelerine yansıtan tüm kadınları yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz” dedi.

2007 yılından bugüne bin 2500’den fazla kadın fotoğrafçının 15 bine yakın eserle katıldığı ve katılımın her yıl giderek arttığı Anadolu Hayat Emeklilik Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasına bu yıl da rekor sayıda başvuru bekleniyor. Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ’11 ‘e katılmak isteyen amatör-profesyonel kadın fotoğrafçıların “Hayata dair” yakaladığı en fazla 5 fotoğrafı CD’ye kaydederek doldurmuş oldukları başvuru formu ile Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürlüğü’ne göndermesi yetiyor.

Sonuçlar 28 Mart’ta Açıklanacak!

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 11’in sonuçları, jüri değerlendirmesinin ardından 28 Mart 2011 tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik’in resmi internet sitesi anadoluhayat.com.tr adresinden duyurulacak. Yarışmanın birincisine 5 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye bin TL ödül verilecek olan yarışmada, sergilenmeye değer bulunan eser sahiplerine ise 200’er TL telif ödenecek. Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2011 fotoğraf yarışmasının sergilenmeye değer bulunan eserleri 5-29 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Anadolu Yakası’nda Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde açılacak sergiyle fotoğrafseverler ile buluşacak, ardından her yıl olduğu gibi özel bir katalogda toplanarak, ölümsüzleşecek.

Geçtiğimiz yıl da “Hayata Dair” teması ile düzenlenen Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışması yoğun ilgi görmüş, 1505 kadın fotoğrafçı 6 bin 780 eser ile yarışmıştı. Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2011 fotoğraf yarışması hakkında daha detaylı bilgi anadoluhayat.com.tr adresinden veya 0212 317 70 25 numaralı telefondan edinilebilir.

‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 11’ Fotoğraf Yarışması

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT