ANADOLU KAVAĞI – EMİNÖNÜ BOĞAZ HATTI DEVAM EDİYOR

Boğaz Hattı’nda, Anadolu Kavağı-Eminönü olarak yapılan seferler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın talimatı ile yine aynı şekilde Eminönü’ne kadar devam edecek.
19.06.2011 İBB

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haziran 19, 2011

Anadolu Kavağı – Eminönü Boğaz Hattı, Başkan Topbaş’ın talimatıyla yine Eminönü’ne kadar devam edecek.

Basında, Anadolu Kavağı-Eminönü Boğaz Hattı’nın, Eminönü’nden Kabataş’a kaydırılması ile ilgili yer alan haberler üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılması gereği doğmuştur;

Boğaz Hattı’nda, Anadolu Kavağı-Eminönü olarak yapılan seferler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın talimatı ile yine aynı şekilde Eminönü’ne kadar devam edecek. Hattın, Kabataş’a kaydırılması söz konusu değildir.

Boğaz Hattı’nda daha önce A.Kavağı, R.Kavağı, Sarıyer bağlantılı olarak Eminönü’ne yapılan seferler yeniden düzenlenmiştir.

Anadolu Kavağı, Rumeli Kavağı seferleri Sarıyer İskelesi’nde, Paralel Boğaz Hattı ile entegre edilerek, İstinye, Beşiktaş iskelelerinden sonra füniküler hat ve raylı sistemle entegrasyonun sağlanabilmesi için Kabataş İskelesi’ne uğrayarak Eminönü’ne kadar devam edecek. Yeni düzenlemede Boğaz Hattı yolcuları, Sarıyer İskelesi’nde ücretsiz aktarma yapacak.

Anadolukavağı 06:50 Eminönü Kalkış 18:10
Rumeli Kavağı 07:00 Kabataş 18:25
*Sarıyer Varış 07:10 Beşiktaş 18:35
*Sarıyer Kalkış 07:15 Ortaköy 18:45
İstinye 07:40 İstinye 19:20
Beşiktaş 08:15 *Sarıyer Varış 19:40
Kabataş 08:20 *Sarıyer Kalkış 19:50
Eminönü Varış 08:30 Rumeli Kavağı 20:00
Anadolu Kavağı 20:10

*Not: Sarıyer iskelesinde ücretsiz aktarma yapılabilmektedir.

Haberlerde ayrıca, dört iskelenin de (Emirgan, Yeniköy, Kavak ve Büyükdere) kapatılacağı belirtilmektedir. İskelelerin kapatılması söz konusu değildir. Boğaz Hattı’ndaki seferlerde, haberlerde adı geçen iskelelerden sadece Yeniköy ve Büyükdere İskelelerine uğranmayacak. Diğer iki iskeleden yolcu alımına devam edilecek.

19.06.2011 İBB

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT