Bakırköy Dr. Sadi Konu Hastanesi’ne Yeni Hizmet Binası

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yeni hizmet binasında sona yaklaşıldı.
13.02.2012 İstanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şubat 13, 2012

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yeni hizmet binasında sona yaklaşıldı.

İstanbul İl Özel İdaresi tarafından yaklaşık 65 milyon TL harcanarak yaptırılan Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yeni hizmet binası, Haziran ayı sonunda açılıyor. Yeni hastane binası 380 yatakla hizmet verecek.

15 bin metrekare arsa üzerinde 42 bin 972 metrekare kapalı alanla inşa edilen bina, 4 bodrum+zemin+6 normal kat ve teras kattan oluşuyor. 35 poliklinik odası, 13 adet ameliyathane, 3 yoğun bakım servis ünitesi, diyaliz ve radyoloji merkezleri ile hastalara hizmet verecek yeni hizmet binası, özellikli dal ve yüksek teknoloji yoğunluklu bir merkez haline gelecek.

Binada; 35 adet doktor muayene odasının yanı sıra eczane, kafeterya, santral, danışma, güvenlik, hasta kayıt kabul, hasta hakları değerlendirme, bebek emzirme, anjiyo odaları, radyoloji servisleri, diyaliz merkezi, ameliyathaneler, sterilizasyon ünitesi, laboratuvarlar, personel dinlenme odaları, 170 kişilik konferans salonu, seminer salonları, 106 araçlık kapalı otopark, toplam 13 servis ve 380 yatak bulunuyor.

İnşaat çalışmaları bitirilmek üzere olan binanın tıbbı cihaz donanımının da tamamlanmasıyla birlikte Haziran ayı sonunda hizmete başlaması hedefleniyor.

13.02.2012 İstanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT