DİKKAT! ELEKTRİK KESİNTİSİ

Bakım çalışması sebebiyle 11-15 Eylül tarihleri arasında Silivri, Bakırköy ve Sarıyer ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.
11.09.2011 İstanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eylül 11, 2011

Bakım çalışması sebebiyle 11-15 Eylül tarihleri arasında Silivri, Bakırköy ve Sarıyer ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

BEDAŞ`tan yapılan açıklamada bakım ve onarım çalışması sebebiyle bazı ilçelerde elektrik kesintisinin uygulanacağı belirtildi.

11 Eylül`de, 06.00 - 09.00 saatleri arasında Silivri şehir merkezinin tamamı, Kavaklı, Ortaköyve Ortaköy Sanayi Bölgesine elektrik verilemeyecek.

12 Eylül`de, 09.00 - 14.00 saatleri arasında Sarıyer ilçesinin; Yeniköy mahallesi, Köybaşı caddesi, Simitçi Salih, Terzi Başı, Fırın, Dirhem, Dökümhane, Tulumba, Doğramacı, Cami, Çelebideresi sokak ve civarlarına, Bakırköy ilçesinin; Şenlikköy mahallesi, Cumhurbaşkanlığı köşkü, Uludağ et lokantası ve Belediye tesislerine elektrik verilemeyecek.

13 Eylül`de, saat 09.30 - 12.30 saatleri arasında Bakırköy ilçesinin; Şenlikköy mahallesi, Florya ve Hürriyet caddeleri, Florya asfaltı, Şenlikköy Mektebi, Vişneli, Gümüş, Selvi, Yenibağlar, Ertük, Öekmece yolu, Ay, Bakış ve Düzgün sokakları, halı sahalar, Çay bahçesi ve civarında elektrik kesintisi uygulanacak.

14 Eylül`de, saat 09.30 - 12.30 saatleri arasında Bakırköy`ün, Şenlikköy mahallesi, Hürriyet ve Yeşilköy caddeleri, İstanbul Üniversitesi Ziraat Fakültesi ambarı, Cevizlik, Akasya, Ekşinar, Buket, Çevre sokarları ve İl Sağlık Müdürlüğü civarına elektrik verilemeyecek.

15 Eylül`de, saat 09.30 - 12.30 arasında ise Bakırköy`ün Şenlikköy mahallesi, İstanbul caddesi, İ.B.B. Sosyal tesisleri, Kasap et lokantası, Havuzlu düğün salonu, oyun parkı, kır düğün salonu, İsmek ve katlı otopark civarında elektrik kesintisi uygulanacaktır.

11.09.2011 İstanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT