Gaziosmanpaşa`da Kaldırımlar Renkleniyor

Gaziosmanpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki kaldırımları boyama çalışmalarına hız verdi.
10.05.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mayıs 10, 2012

Gaziosmanpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki kaldırımları boyama çalışmalarına hız verdi.

Bir bahar temizliği niteliğindeki çalışmada yıpranmış, renklerini kaybedip soluklaşmış kaldırımlar canlı renklerle boyanıyor. Ekipler, Gaziosmanpaşa’nın çehresinin temiz ve düzenli gözükmesi için yaptıkları çalışmalara kaldırımları boyayarak devam ediyor.

Yaklaşık 15 günden beri süren çalışmalar sonucunda ilk etapta Merkez Mahallesi, Küçükköy Meydan, Validesuyu Caddesi ve Kemal Şeker Bulvar’ı boyandı. Halen İstanbul Caddesi’nde devam ettirilen boyama çalışmaları bu ayın sonuna kadar tüm mahalleleri ve ana arterleri kapsayacak şekilde genişletilecek.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şu ana kadar yaklaşık 200 teneke boya harcandığını belirterek, aynı çalışma kapsamında kent mobilyalarının tamamında onarım çalışmalarının da eş zamanlı olarak sürdürüldüğünü söylediler. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol da sokak sokak dolaşarak çalışmaları yakından takip ediyor. Dr.Erhan Erol bahar aylarının doğanın canlandığı, ılıman iklimin insanlara yaşam sıcaklığı sunduğunu belirterek, “İlçemizin görüntüsünün her yanıyla bu değişime ayak uydurması için ekiplerimiz ilçe içinde her türlü yaşam alanında çalışmalarını sürdürüyor. 2 ay içerisinde ilçedeki kaldırımların tamamı boyanmış olacak” dedi.

10.05.2012 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT