İstanbul`daki Okullarda Deprem Hazırlığı

Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) kapsamında İstanbul’da 4 İlköğretim Okulu yeniden inşa edilecek.
23.02.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şubat 23, 2012

Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) kapsamında İstanbul’da 4 İlköğretim Okulu yeniden inşa edilecek.

İstanbul İl Özel İdaresi’nin, bugünkü Resmi Gazete`de yayımlanan ihale davetine göre, Dünya Bankası (IBRD), Avrupa Yatırım Bankası (EIB) ve Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası`ndan (CEB) İstanbul`daki hastane, okul ve idari binaları içeren kamu binalarının yeniden yapımında kullanılmak üzere kredi alındı.

Bu kapsamda, İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) çerçevesinde Eyüp, Kâğıthane, Bakırköy ve Fatih`teki 4 İlköğretim Okulu’nun yeniden yapım inşaatı ihaleye çıkarılacak. Firmalar, inşaat sözleşme paketi kapsamındaki eğitim yapılarının anahtar teslimi götürü bedel yeniden yapım işleri için Dünya Bankasının satın alma esas ve usulleri doğrultusunda, Uluslararası Rekabetçi İhale-Küçük İşler yöntemiyle kapalı tekliflerini sunmaya davet edildi.

23.02.2012 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT